İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Salon Dekorasyonu
  3. Doğtaş Yeni Sezon Muhteşem Salon Takımı Modelleri

Doğtaş Yeni Sezon Muhteşem Salon Takımı Modelleri

Doğtaş Pearl Salon Takımı

Mobilyalar geçmişten beri dekorasyonun vazgeçilmez unsurları olmuştur. Bu nedenle ayrı ayrı mobilyalar alarak bir takım oluşturmak yerine takım şeklinde satılan mobilyaları kullanmak daha mantıklıdır. Mobilyada öncü bir marka olan Doğtaş da şık ve estetik salonlar için salon takımı modelleri üretmektedir. Doğtaş’ın en beğenilen ve en fazla tercih edilen salon takım modellerine bu yazımızda yer vereceğiz.

Doğtaş salon takımı modellerinin ilki Berlin salon takımıdır. Berlin salon takımı sıcak ve mütevazi renklerden oluşan bir takımdır. Bu takımda oval çizgiler ve pastel tonlar bulunmaktadır. Hareketli desenleri ve ekru ile ceviz renkleri seçeneği sunması Berlin salon takımının özelliklerindendir. Doğtaş’ın ikinci salon takımı ise Bolton salon takımıdır. Bolton salon takımında klasik çizgiler kullanılmıştır. Ayrıca bu takımda sünger işçiliği en güzel şekilde uygulanmıştır. Bolton salon takımı da ekru ve ceviz renk seçenekleri ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Doğtaş’ın üçüncü salon takımı modeli Carlino salon takımıdır. Carlino salon takımında ahşap detaylar bulunmaktadır. Bu ahşap detaylar estetik ve ilginç bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır.

Doğtaş’ın başka bir salon takımı modeli ise Casablanca Chesterfiel isimli salon takımıdır. Casablanca Chesterfield Doğtaş’ın yeni bir salon takımıdır. Bu salon takımının özellikleri İngiliz tarzı bir takım olması ve nostaljik parçalar içermesidir. Doğtaş’ın salon takımları içerisinde Country salon takımı da bulunmaktadır. Country salon takımı içerisinde doğadan parçalar bulunduran bir takımdır. Bu takım İngiliz kır evlerinden esinlenerek yapılmıştır. Salon takımlarından başka biri ise Crema salon takımıdır. Crema salon takımı hem sade hem de ihtişamlı bir görüntüyü bir arada bulundurmaktadır. Dolce Vita salon takımı ise Doğtaş salon takımları içerisinde yer alan başka bir takımdır. Dolce Vita salon takımı doğal tonlar kullanılarak oluşturulan ve doğal meşe ile ahşap ayrıntıları belirlenen bir takımdır. Doğtaş’ın başka bir salon takımı ise Siento salon takımıdır. Siento salon takımı içerisinde modern çizgiler bulunduran bir takımdır. Bu takımda ince ayrıntılar da ön plana çıkmaktadır. Siz de salon takımları içerisinden bir seçim yapacaksanız bu modellerden faydalanabilirsiniz. Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Doğtaş resmi web sitesinde yer alan salon takımları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İşte Doğtaş’ın O Muhteşem Salon Takımları Galerimizde Sizleri Bekliyor

 

Doğtaş 2020 Salon Takımı Modelleri

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler mobilya markası olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve her zaman kalitesini bir tık öteye taşıyan Doğtaş Mobilya 2020 salon takımı modelleri ile de beğeni kazanıyor. Her zaman modern ürünler hazırlamak için gerekli özveri ve çalışmaları gerçekleştirmekte olan Doğtaş’ın 2020 salon takımları da her dekorasyon için uygun ürünler olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Doğtaş 2020 Salon Takımı Modelleri

2020 Doğtaş salon takımı modelleri gerek şık tasarımları ile, gerekse de uygun fiyatları ile göz dolduracak. Herkesin beğenisini kazanacak ve şık salonlar hazırlamanızı sağlayacak olan Doğtaş salon takımı modelleri ile sizde modern bir eve sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap