1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Rahatını Sevenlere Değişik Tarzlarda Puf Koltuk Modelleri

Rahatını Sevenlere Değişik Tarzlarda Puf Koltuk Modelleri

Modern Ponpon Puf Koltuk Örnekleri

Çok eski zamanlardan beri kullanılan puf koltuklar rahatlık ve evlere sağladıkları dinamik görüntülerle hemen her dönem tercih edilen mobilyalar arasında olmuşlardır. Genç ve yenilikçi bir görünüm sunan puf koltuklar aynı zamanda rahatlıkları açısından da tüketiciler tercihleri arasına girmiştir. Eskiden tek tip olan puf koltuklar, mobilya üreticileri tarafından çeşitlendirilerek birçok alternatif renk ve desende üretilmektedirler. Taşınarak götürülmesi normal bir koltuğa göre daha kolay olduğundan puf koltuklar seyyar kullanım için oldukça uygundur. Değişik yerlere hızlıca götürülebilen bu koltuklar, kalabalık misafirlerin gelmesi ihtimaline karşıda yedek önlem olarak her evde bulundurulması gereken mobilyalardır. Puf koltuklar ucuz fiyatlarıyla özellikle bekar ve genç evlerde yoğun olarak kullanılmaktadırlar.

Mobilya firmaları puf koltukları daha cazip hale getirmek için birçok yeni model puf koltuk üretimi yapmaktadırlar. Özellikle çarpıcı renklerde üretilen puf koltuklar, armut puf koltuk, sandıklı puf koltuk, yuvarlak puf koltuk gibi ürünlerden oluşmaktadır. Birçok kafenin ve yazlık plajlarında tercih ettiği puflar genellikle içleri yumuşak malzemelerle doldurularak üretilmektedir. Üzerine oturduğunuzda değişik sertlik seviyelerine sahip olan puf koltuklar, rahat ve özgür bir oturma olanağını sunmaktadır. Deriden yapılan puflarda daha küçük ebatlarda olup turistik bölgelerde çok satılan ürünler arasındadır. El işlerinde becerikli kadınlarda puf dikerek içlerini elyafla doldurarak evde kullanabilecekleri puf koltuklar elde edebilirler.

Çok canlı renklere sahip olan puflar genellikle, fosforlu ve neon renklerden üretilebilmektedir. Pembe, yeşil, sarı, kırmızı gibi renklerin ağırlıkta olduğu puf koltuklarda ayrıca karışık renkli puf koltuklarda görülmektedir. Kullanım yaygınlığı açısından armut tipli puf koltuğun tercih edildiği görülürken, karışık renklerden oluşturulmuş birkaç puf koltuk almak evinizin dekorasyonuyla uyumlu olacak şekilde bunları konumlandırmak, evinize ayrı bir hava katacaktır. Puf koltuk renkleri deri puf koltuklarda tek renk ya da her parçası ayrı renk kombinasyonlarıyla oluşturulmuş puflar şeklinde dizayn edilmiştir.

Puf Koltuklardan Örnek Modeller

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. BU KOLTUKLARI SATAN BİR SİTE ALAH AŞKINA İKİ SAAT BULAMIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir