İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bahçe Dekorasyonu
  3. Şık Görünen Bahçe Kapısı Modelleri

Şık Görünen Bahçe Kapısı Modelleri

Altın Kaplama Bahçe Kapısı

Bahçe kapıları bahçelerin korunmasını ve kişilerin giriş çıkışını sağlayan kapılardır. Bahçe kapılarının sağlamlığı kadar görünümü de önemlidir. Bu sayede estetik bir görünüm elde edilmektedir. Bahçe kapısı yaptıracak olan kişiler hem oturdukları apartman için hem de müstakil evlerinin bahçesi için bahçe kapıları tercih edebilmektedir. Apartman için yapılacak olan bahçe kapılarının modelleri ile müstakil evler için yapılacak olan bahçe kapılarının modelleri değişiklik göstermektedir. Örneğin apartmanlar için yapılan bahçe kapıları genel olarak demir örgülü ve telli kapılar olabilmektedir. Fakat müstakil evlerde tahta kapılar da kullanılabilmektedir.

Kırsal Bahçe Kapıları
Kırsal bahçe kapıları eskiden beri köylerde kullanılan klasik tahta kapılardır. Bu kapılar küçük kasabalarda ya da kişilerin kendi yetiştirdikleri meyvelerin ve sebzelerin bulunduğu bahçelerde kullanılmaktadır. Tahta kapılar herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir.

Kırsal Bahçe Kapıları
Kırsal Bahçe Kapıları

Demir Bahçe Kapıları
Demir bahçe kapıları bahçe kapısı modelleri içerisinde en çok tercih edilen modeldir. Özellikle sağlamlığı nedeni ile demir bahçe kapıları diğer bahçe kapısı modellerine göre daha kullanışlı bulunmaktadır. Demir bahçe kapıları telli şekilde de yapılabilmektedir. Bu şekilde daha koruyucu bir hale gelmektedir.

Demir Bahçe Kapıları
Demir Bahçe Kapıları

Sürgülü Bahçe Kapıları
Sürgülü bahçe kapıları çekmeli bahçe kapılarından farklı olarak daha kullanışlıdır. Menteşesinde gevşeme riski de daha azdır. Özellikle dar bir bahçeye sahip olan kişiler sürgülü bahçe kapılarını kullanarak alandan tasarruf edebilirler. Siz de bahçe kapısı seçecekseniz bu modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Sürgülü Bahçe Kapıları
Sürgülü Bahçe Kapıları

Bahçe Kapısı Modelleri Resim Galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap