1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Rahatlığın Yeni Formu Doğtaş Carlino Salon Takımı Modelleri

Rahatlığın Yeni Formu Doğtaş Carlino Salon Takımı Modelleri

Yeni Sezon Doğtaş Carlino Salon Takımı

Geçmişten beri dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından birisi de mobilyalar olmuştur. Bu nedenle ayrı ayrı mobilyalar alarak bir takım oluşturmak yerine takım şeklinde satılan mobilyaları kullanmak daha mantıklıdır. Mobilyada öncü bir marka olan Doğtaş da şık ve estetik salonlar için salon takımı modelleri üretmektedir. Bu yazımızda Doğtaş’ın en beğenilen ve en fazla tercih edilen salon takım modellerinden birisi olan Carlino salon takımını inceleyeceğiz.

Carlino salon takımı Doğtaş’ın en fazla tercih edilen salon takımı modelleri arasında yer almaktadır. Bu salon takımı oldukça modern bir takımdır ve eski çizgilerin yeni çizgilerle buluşmasını sağlar. Salon takımının opsiyonu için üçlü koltuk olarak kullanılabildiğini ve hem ekru hem de ceviz renk seçeneklerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu renkler salon takımının ayakları için de geçerlidir. Carlino salon takımında klasik çizgiler ve kahvenin tonları kullanılmaktadır. Ayrıca salon takımında klasik çizgilerin ve ahşap detayların kullanılıyor olması da takıma eski ve muazzam bir hava katmaktadır.

Doğtaş Yeni Salon Takımları

Ahşap görünümü nedeni ile takım oldukça estetik bir görünüm sağlamaktadır. Carlino salon takımında klasik çizgiler de kullanılmaktadır. Takımın en önemli özelliği ise tekli ve üçlü şekillerde kullanılma özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede hem alandan tasarruf sağlanmakta hem de takım çok amaçlı kullanılmaktadır. Carlino salon takımı tüm bu özellikleri nedeni ile son zamanlarda oldukça sık tercih edilen bir salon takımı haline gelmiştir. Siz de Carlino salon takımına sahip olabilmek için en yakın Doğtaş mağazasına uğrayabilirsiniz.

Doğtaş Salon Takımları 2020

Doğtaş, artık salonlarınızı sanat eserine çevirecek kalitede ürünler üretmektedir. Her zevke göre şık salon takımlarına sahip olacaksınız. Son zamanlarda daha çok otantik ve bohem tarzlı kadife salon takımları mevcut olmaktadır. İsterseniz klasik ve bohem tarzı karıştırarak adeta farklı boyutlarda salon takımı oluşturabileceksiniz. Sade bir tercih için de daha basit renklerin bir araya gelmesi ile tercihinizi seçebileceksiniz.

Özellikle eski çağları anımsatan koltuk takımları evlerinizi daha ihtişamlı ve zengin gösterecek kalitede olmaktadır. Fazla bütçe harcamadan uygun bir şekilde salon takımlarınızı Doğtaş aracılığıyla dizayn edebileceksiniz. Her zevke göre mevcut olan salon takımları ile yeni bir başlangıç yapacaksınız. Koyu ve açık renkleri farklı bir görünüş ile sunum yapar.

 

Yorum Yap

Yorum Yap