1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. En Güzel Dekore Edilmiş Ev Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Dekore Edilmiş Ev Dekorasyon Fikirleri

Siyah Tonlarda Ev Dekorasyonu

Her ev sahibi evini iyi bir şekilde dekora etmek ister. Ancak bazen maddi imkânsızlıklardan bazen de başka sebeplerden dolayı evi dekorasyon yaptıramaz. Son yıllarda gerek dekorasyon dergilerinde, gerek dekorasyon programların da birçok dekorasyon örneklerine rastlıyoruz. En Güzel Dekore edilmiş evler gerek renk gerekse aksesuarlar bakımından birbiriyle uyum sağlamış evlerdir.

Ev dekoru yapmak için ilk olarak evin duvarlarından başlanır. Tercihiniz ister en moda renklerden olsun istersiniz çok sevdiğiniz renklerin bir kombinesi olsun mutlaka evin genel dekoruna uyumlu olmalıdır. Bazen duvarlarda değişik desenli duvar kağıtları da seçilerek odalara farklı bir hava katılabilmektedir.

Evin dekoru için en önemli detaylardan biride koltuk takımlarıdır. Koltuk takımlarının tasarımı kadar yapımında kullanılan malzeme ve kumaş kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Her şeyden önce ev dekorasyonunda koltuk takımlarının büyük önemi vardır. Koltukların rahat ve kullanışlı olması önemlidir. Bunun yanında dekorasyona uygun nitelikle olması gerekir. Bunun yanı sıra iyi bir dekorasyonun en iyi tamamlayıcısı perde ve halılardır.

İyi bir dekorasyon için İç Mimarlarla Çalışabilirsiniz
Dekorasyonu güzel yapılmış evler genellikle iç mimarlar tarafından dizayn edilmiştir. Çünkü mimarlar kendi zevklerini, ev sahiplerinin istekleriyle birleştirdiği zaman ortaya çok kaliteli dekorasyonlar çıkmaktadır. Ancak ne yazık ki mimarlarla çalışmak pahalıya patlayacağından internet ortamından da çeşitli dekorasyon örnekleri göz önüne alınabilmektedir. Önemli olan kişilerin huzur duyacağı şık ve farklı dekorasyon sağlayabilmektir.

Güzel Ev Dekorasyonları, kişilerin kendini rahat hissettikleri kendi tasarladıkları dekorasyonlardır. Bazen koskoca bir evde küçücük bir farklılık bile insana farklı bir hava katabilmektedir. Evimizde kendimizin de yapacağı kolay dekorasyon aksesuarları vardır. Çok düşük maliyetlerde küçük dekorasyon harikaları yaratabiliriz. Dekorasyonun amacı zaten yenilik ve farklılık yaratabilmektir. Dekorasyon için çok pahalı harcamalar yapmak gerekmez. Kişiler istedikten sonra çok ucuz fiyatlarla muhteşem dekorasyonlar elde eder.

Bunun için sadece biraz zevk sahibi ve becerikli olmak gerekebilir. İnsanın içinde üretme kabiliyeti varsa evini baştan aşağı güzelliklerle dekora edip yenileyebilir. En basit örnek vermek gerekirse eski bir eşyadan yepyeni bir tasarım çıkartabilir. Yeter ki isteyip bir şeyleri değiştirmeye karar verelim.

En güzel ev dekorasyonları

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    size , evimin salon ölçülerini verirsem bana dizayn hakkında yardımcı olurmusunuz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir