İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Doğtaş Casablanca Chesterfield Salon Takımı

Doğtaş Casablanca Chesterfield Salon Takımı

Doğtaş Casablanca Chesterfield Koltuk

Yaratıcılık Dozu Yüksek Doğtaş Casablanca Chesterfield Salon Takımı

Salonlar evlerde en çok dikkat edilen ve önem verilen alandır. Ev alırken bile öncelikli olarak salonunun büyüklüğüne bakılır. Bunun sebebi salonun evin ana odası olmasıdır. Ayrıca misafirler salonda ağırlandığı için salonun büyüklüğüne ve dekorasyonuna önem verilmektedir. Salon dekorasyonunda birçok eşya kullanılmaktadır. Bu eşyalar yemek masası, vitrin, halı ve koltuk takımlarıdır. Salon takımları ve halı salona bakıldığı zaman ilk göze çarpan eşyalardır. Bu nedenle salon takımı ve halı uyumuna oldukça önem verilmektedir. Mobilyada oldukça başarılı bir marka olan Doğtaş da çeşitli salon takımları üretmektedir. Bu salon takımları kişilerin zevk ve beğenilerine göre seçilmektedir. Ayrıca birçok salon takımını Doğtaş’da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Yaratıcılığın Üst Düzeyde Olduğu Casablanca Chesterfield Koltuk Takımı
Doğtaş salon takımları içerisinde yer alan koltuk takımlarından bir tanesi de Casablanca Chesterfield salon takımıdır. Casablanca Chesterfield salon takımı Doğtaş Mobilya’nın oldukça hoş tasarımlarından birisidir. Casablanca Chesterfield salon takımında tasarım yetenekleri ve yaratıcılık üst düzeyde kullanılmıştır.  Bu takım bulunduğu alanda sıcak bir görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan renklerle ortama samimi bir hava da katmaktadır. Casablanca Chesterfield kullanıldığı alanlarda asil veİngiliz tarzı bir görünüm oluşturur. Casablanca Chesterfield salon takımında hedeflenen durum takımın kullanıldığı alandaki anıları canlandırması ve ahşap detayları hatırlatmasıdır. Daha edebi bir dille söylemek gerekirse Casablanca Chesterfield salon takımı içerisinde klasizmin izlerini taşıyan bir takımdır.

Doğadan Parçalar
Casablanca Chesterfield salon takımında doğadan parçalar bulunmaktadır. Bu nedenle ahşap detayların bulunması takımın tasarımı açısından önem taşımaktadır. Casablanca Chesterfield salon takımı İngiliz salonlarının havasını taşımasına rağmen kişilerin zevk ve beğenilerine göre farklı tarzlara da kolayca adapte olabilen bir takımdır. Bu nedenle modası geçmemektedir. Birçok kişinin Casablanca Chesterfield salon takımını seçme sebebi de budur. Ayrıca takımın ekru ve ceviz renkli ayakları ile metal rengi ayakları arasında seçim yapılabilmektedir. Casablanca Chesterfield salon takımının ebatları da yeteri kadar geniştir. Üçlü koltuğunun genişliği 240, yüksekliği 77 cm iken tekli koltuğunun genişliği 77, yüksekliği ise 94 cm’dir. Ebatları ile de yeterince kullanışlı bir takım olan Casablanca Chesterfield salon takımını Doğtaş mağazalarında bulabilirsiniz.

Doğtaş Casablanca Chesterfield Salon Takımı fiyatları galerimizde yer almaktadır.

İşte o güzel galeri

 

Yorum Yap

Yorum Yap