İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. En Güzel ve Tercih Edilen 2023 Vestiyer Modelleri

En Güzel ve Tercih Edilen 2023 Vestiyer Modelleri

Vestiyer Modelleri 2020

Vestiyerlerde kalite, ve ürün çeşitliliği, diğer pek çok mobilyaya kıyasla tüm müşterilerin taleplerini karşılayabilmek amacıyla son derece fazladır. Mat veya parlak renklerdeki ahşap kullanılan modellerde olduğu gibi, renkli ve rengarenk yapısıyla çeşitli desenleri bünyesinde bulunduran vestiyer çeşitleri için de siparişlerin verilmesi sağlanıyor. Türkiye’de bu alanda çalışmalarını sürdüren, binlerce müşterisinin elde edebileceği şekilde yüzlerce modele ev sahipliği yapan kurumlar bulunuyor.

Modern Vestiyer Modelleri 2023

Modern modellerin özellikle parlak ve evin en dikkat çekici mobilyalarından biri olarak görünüyor olması nedeniyle, son dönemde evlerde çok daha dikkat çekici ve şık mobilyalara yer verilmeye başlanmıştır. Hem ofislerde hem de evlerde vestiyerin kaliteli materyallerle imal edilmiş olması, oldukça geniş ve çok sayıda askısıyla birlikte birçok ayakkabıyı bulundurabilecek ürün yapısı olması gereklidir.

Modern Vestiyer Modelleri 2023

Şık Vestiyer Modelleri 2023

Siparişlerin en çok verildiği renklerden bir tanesi olan krem renginin dışındaki renklerde de, evinizin şık görünmesine yardımcı olacak mobilyayı satın alabilirsiniz. Krem rengi, siyah, mat gri veya parlak metal renginin kullanıldığı modern vestiyerlerden yararlanılması mümkün oluyor. Siyah kulp ve beyaz kapak tasarımlarının yanı sıra, vestiyerin askılık bölümünde yer alan ahşabın rengi ise hem mat hem de parlak modellerde çok şık bir hal alıyor. Askılık sayısına ve vestiyer boyutuna bağlı olarak, çeşitli tasarımlarda fiyatlar çok büyük bir farkla karşılaşılmasını sağlıyor.

Büyük Vestiyer Modelleri 2023

Yeni Vestiyer Modelleri 2023

Her vestiyer üreticisi firmayla çok kısa süre içerisinde iletişime geçebilir, özellikle de hangi modeli satın almak istediğinize bağlı olarak vestiyerin boyutlarına göre kıyaslama da yapabilirsiniz. Çok sayıda ürün bulunuyor olması nedeniyle, duvar boyası ve yer döşemelerinin rengine uyumlu bir model seçmek için de filtreleme olanağıyla tüm güvenli platformlardan satış sürecini inceleyebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri 2023

Özel Tasarım Vestiyer Modelleri 2023

Köpük olarak adlandırılan renk ve açık kahverenginin vestiyerde son dönemin modası haline gelmesi, evlerde yeni sezon modellerinde genel olarak bu renklerle karşılaşılmasını sağlıyor. Artık sadece tek renk modeller yerine, en az iki uyumlu rengin yer aldığı vestiyerlerde son derece güzel görünüm, kıyafetler asılırken dikkat çekecek bir tasarım elde edilmesi mümkün oluyor. Koridorun uzunluğu boyunca bir vestiyere sahip olunabileceği gibi, giriş kapısının yan bölümünde, uzunluk ve genişlik hesaplamasını yaptıktan sonra kullanıma uygun olan modelleri listeleyebileceğiniz yüzlerce seçeneğe çok kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Beyaz Vestiyer Modelleri 2023

Yan bölümünde küçük bir masa alanı bulunan, çekmeceleri ve kapaklı bölmeleriyle hem ayakkabı hem de diğer eşyaların koyulmasını sağlayan vestiyer modellerini satın alabilirsiniz. Aynı ev içerisinde birbirinden farklı, çeşitli vestiyerler yerine sadece belli başlı bir adet vestiyerin yer alması gereklidir. Bu sayede özel tasarım modellerle her zaman için yeni fırsatlardan yararlanabilir, herhangi bir problemle karşılaşmaksızın vestiyerin kurulumunu da duvara monte ederek gerçekleştirebilirsiniz. Üst kısmında raf bulunan modeller olduğu gibi, alt kısmında rafa yer verilen ve yan alanlarda kapaklı bölmelerin değerlendirilebildiği vestiyer seçenekleri de tüm müşterilerin taleplerini karşılamaya uygundur.

İkea Vestiyer Modelleri 2023

İç cephe boyasının koyu renklerden birine sahip olacak şekilde kullanılması durumunda, evin girişinden itibaren şık ve göze çarpan mobilyalara sahip olmak çok önemlidir. Koyu renkli duvarlarda özellikle de kan kırmızısı renkte bir vestiyer ve dolap takımının tercih edilmesi, evin her alanının şık görüntüsünü daha net bir biçimde yansıtacaktır.

İkea Vestiyer Modelleri 2023

Gösterişli bir giriş alanının oluşturulması, güzel görünümle birlikte her zaman için kendini belli eden bir vestiyere sahip olmak için, dikkat çekici kulplara ve aynalı veya aynasız yapıya sahip olmasına dikkat edilmesi gereklidir. Kapaklı ve kapaksız bölümlerinde ayakkabıların yer alabileceği gibi, parfümlerin veya anahtarların bulunacağı bölmelerden de faydalanılması mümkündür. Vestiyer modellerinden her zaman yararlanabilir ve güzel fiyatlarla tüm hizmetleri değerlendirmeye devam edebilirsiniz.

Koçtaş Vestiyer Modelleri 2023

Koçtaş tarafından yılın her döneminde krem rengi, açık kahverengi, koyu kahverengi, siyah, beyaz, mavi, lacivert, gri, yeşil, kırmızı gibi birçok renk seçeneğiyle vestiyer seçebilecekleri şekilde özel hizmet veriliyor. Yılın her döneminde özel fırsatlardan yararlanabilir, indirimli satış fiyatlarıyla, antrede yer alacak olan vestiyerin kullanışlı bir hale gelmesini sağlayabilir ve tam olarak uygun yerleşimi gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş Vestiyer Modelleri 2023

Çekmeceli, kapaklı, dolap halinde kullanıma uygun ve kapakların bulunmadığı askılık kısmına yer verilen bir vestiyer yapısı dikkat çekiyor. Bu süreçte hem ürünün kullanım olanakları nedeniyle pek çok ayakkabıyı bünyesinde barındırmasını sağlayabilir hem de ayakkabı ve kıyafetlerinizle ilgili tahminleriniz doğrultusunda vestiyer sipariş edebilirsiniz.

Fiyatları da tüm müşterilerin taleplerinin karşılanmasını sağlayacak bir şekilde belirleniyor olması nedeniyle aralıksız bir şekilde çalışmalar sürdürülüyor. Koçtaş bünyesinde her yıl yeni sezon ürünlerinin satışa sunulduğu markada çeşitli renk ve tasarımlardaki ürünlere yoğun bir talep olmaktadır.

Vestiyer ve Ayakkabılık Modelleri 2023

Vestiyer bünyesinde ayakkabıların koyulacağı alanın son derece geniş olmasının yanı sıra, şık bir tasarıma sahip olması oldukça önemlidir. Askılık sayısının veya üst bölümlerdeki dolap alanının dışında, alt ve üst bölümlerde ayakkabıların dizilmesini sağlayacak şekilde özel bir ayakkabılık kısmına yer verilecektir. Onlarca çift ayakkabınızı vestiyere yerleştirebilir, kıyafetlerinizi de vestiyerin yapısına bağlı olarak, kapaklı bölümlere veya askılıklara dizebilirsiniz. Bu sayede hem ayakkabıların hem de mont ve polar gibi eşyaların toplu bir halde, temiz bir ortamda tutulması mümkün olacaktır.

Kahverengi Vestiyer Modelleri 2023

Dağınıklık sevmeyenler ve çok sayıda eşyası bulunanlar için vestiyerin kullanımı son derece önemli ve etkili olmaktadır. Uzun süredir her yıl çeşitli modeller ve yeni sezon ürünleri için üretim yapılmaya devam ediliyor. Genelde iki ila dört kapaklı olan modeller ilgi görüyor olsa dahi, çok daha fazla kapağa veya çekmeceye yer verilen ürün türlerine de sipariş vermek amacıyla talebinizi iletebilirsiniz.

Aynalı Vestiyer Modelleri 2023

Yüzlerce vestiyer çeşidi arasında özellikle evin farklı bir yerinde aynaya yer vermek yerine direkt olarak vestiyerde olmasını isteyen pek çok müşteri bulunuyor. Firmalar da doğrudan bu durumu göz önünde bulundurarak, her sezon birbirinden farklı seçenekler için aynalarla birlikte şık görünüm elde edilmesini sağlamaya devam ediyor. Askı sayısının yanı sıra, askıların yer alacağı bölümün yapısı itibariyle direkt olarak aynalı vestiyer modellerinin boyutu, kullanılacağı yere bağlı olarak birbirinden farklı uzunluklarda ve genişliklerde olabiliyor.

Aynalı Vestiyer Modelleri 2023
Aynalı Vestiyer Modelleri 2023

Kişiye özel olarak vestiyer hazırlanması talep edildiği taktirde, Koçtaş veya İkea gibi kuruluşlar tarafından satılan modellerden daha yüksek ücretler ödenmesi kesindir. Bu süreçte özellikle hangi modeller satın alınmak isteniyorsa, ortalama boyutlar veya özellikler göz önünde bulundurularak siparişlerin bu sürece bağlı olarak verilmesi gerekecektir. Aynalı vestiyer modelleriyle birlikte, askılığın tam altındaki bölüm yerine yan kısımda boş bir alanda aynanın yer alması sağlanır. Böylelikle hem kıyafetlerin asılacağı kısmın alt kısmında ayna kalmamış olur hem de sürekli olarak eşyalarla sürtmeyecek olan aynanın sürekli olarak kirlenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir