1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası

Manhattan’da bulunan konağı için siyah beyaz bir yatak odası tasarlayan John Meeks, bu muhteşem resitali bizlerle paylaştı. Yatak odasını ışıklandıran siyah renk avize modeli güzel bir hava katmış. Genelde örtüler de ve yastık kılıflarında beyaz renk kullanılmış. Yatağın sağ ve solundaki komidinlerin üst kısmı da beyaz renk.

Komidinlerin üstünde parlak altlığı olan abajurların aydınlatma kısmı yine siyah olarak tercih edilmiş. Yatağın üst kısmındaki ortalanmış tabloda da yine siyah beyaz tonlar ön planda. Çok romantik bir tablo tercih edilmiş, tam da yatak odasında olması gereken bir manzara diyebilirim.

İki siyah koltuk ve üzerindeki beyaz yastıklar odaya ayrı bir hava katmış. Tabii ki vazodaki çiçeklerin kırmızı olması siyah beyaz dekorasyonda çok dikkat çekici bir detay olmuş. Bu çiçekleri isterseniz gerçek ister yapay çiçek olarak yatak odanızda bulundurabilirsiniz. Orası size kalmış.

Bu yatak odasını nasıl alabileceğimize gelince kesin birşey söyleyemem. Yabancı bir tasarımcıya ait olduğu için bu modelleri nereden alabileceğinizi kestiremedim. Yabancı adresler vardı ancak sipariş gibi bir durum söz konusu olmayacağından paylaşmıyorum.

Bu dekorasyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen alttaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası
John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası
Yorum Yap

Yorum Yap