İçeriği beğendiniz mi? Hemen oy verin!

 / 5

Manhattan’da bulunan konağı için siyah beyaz bir yatak odası tasarlayan John Meeks, bu muhteşem resitali bizlerle paylaştı. Yatak odasını ışıklandıran siyah renk avize modeli güzel bir hava katmış. Genelde örtüler de ve yastık kılıflarında beyaz renk kullanılmış. Yatağın sağ ve solundaki komidinlerin üst kısmı da beyaz renk.

Komidinlerin üstünde parlak altlığı olan abajurların aydınlatma kısmı yine siyah olarak tercih edilmiş. Yatağın üst kısmındaki ortalanmış tabloda da yine siyah beyaz tonlar ön planda. Çok romantik bir tablo tercih edilmiş, tam da yatak odasında olması gereken bir manzara diyebilirim.

İki siyah koltuk ve üzerindeki beyaz yastıklar odaya ayrı bir hava katmış. Tabii ki vazodaki çiçeklerin kırmızı olması siyah beyaz dekorasyonda çok dikkat çekici bir detay olmuş. Bu çiçekleri isterseniz gerçek ister yapay çiçek olarak yatak odanızda bulundurabilirsiniz. Orası size kalmış.

Bu yatak odasını nasıl alabileceğimize gelince kesin birşey söyleyemem. Yabancı bir tasarımcıya ait olduğu için bu modelleri nereden alabileceğinizi kestiremedim. Yabancı adresler vardı ancak sipariş gibi bir durum söz konusu olmayacağından paylaşmıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gri ve Beyazın Uyumuyla Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorasyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen alttaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası

John Meeks Siyah Beyaz Yatak Odası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ