İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Salon Dekorasyonu
  3. Salonlar İçin En İlgi Çeken Asma Tavan Fikirleri

Salonlar İçin En İlgi Çeken Asma Tavan Fikirleri

En Güzel Asma Tavan Modelleri

Asma tavanlar son dönemin en gözde dekorasyon detayları arasında. Bu detaylar şık görünümün yanında deprem için de güçlendirici oluyor. Asma tavanların en çok kullanıldığı yerlerse; yatak odası dekorasyonu, ofis dekorasyonu, işyeri dekorasyonu, salon dekorasyonu. Özellikle salona uyguladığınız dekorasyon çok önemlidir. Çünkü salon evinizin ana mekânıdır.

Asma tavanlar salonunuzun dekorasyonuna yeni bir bakış getirir, daha modern ve canlı gösterir. Asma tavanlar düşünülenin aksine odanızı basık göstermez ve küçük odalara uygulanabilir. Küçük odalarda özellikle ayna kullanılarak odanızın daha büyük ve geniş görünmesi sağlanır. Son dönemlerde asma tavanlarda LED ışıklar kullanılmaya başlandı. LED ışıklandırmalar çok farklı şekillerde ve renklerde kullanılabiliyor ve odanızı daha ferah gösteriyor.

Salon için çeşitli asma tavan dekorasyonları mevcut. Bunlar arasında son zamanlarda sık tercih edilen 3d ünite uygulamaları da mevcut. Seçim yaparken odanızın dekorasyonuna uymasına dikkat edin. Uygun seçimlerle odanız yeni görünümüne kavuşurken daha şık ve estetik bir görünüme sahip olacaktır.

Bunların yanında sıra dışı dekorasyonlar da bulunmaktadır. Kendinize hitap eden modeli seçtiğiniz zaman salonunuz tamamen farklı bir görünüme ulaşacaktır. Çok fazla çeşit bulunduğundan istediğiniz modeli bulmak kolaylaşacaktır. Asma tavanlarınızla salonunuza yenilik getirin, çağa uyum sağlayın.

Salon Asma Tavan Modelleri

Her geçen gün farklı modelleri ile salon asma tavan tarzları karşımıza çıkmaktadır. Kendi zevkimize göre ve evimizin modeline göre bu modeli seçme şansı sağlayabilirsiniz. Özellikle LED ışıklı modelleri son zamanlarda fazla bir talep ile kullanılmaktadır. Olduğunuz konumu ve tavanınızı aydınlık olmasını istiyorsanız, ışıklı tavan modellerini tercih edebilirisiniz.

Salon Asma Tavan Modelleri

Fakat loş tavanlı asma modelleri de odayı ve ofisinizi son derece şık gösterecek modellerden olmaktadır. Tavan modelleri daha çok aydınlık bir şekilde tasarlanır. Tavanın karanlık olması ortamı daha fazla daraltacağı için, aydınlık olması kullanım açısından daha kullanışlı olmaktadır. Kendi zevkinize göre asma tavaları seçebilir veya dizayn ederek, daha aydınlık günler yaşayabilirsiniz.

İşte size birkaç asma tavan örneği

Yorum Yap

Yorum Yap