1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Çok Şık Konteyner Ev Modelleri Fikirleri

Çok Şık Konteyner Ev Modelleri Fikirleri

Mükemmel Tasarımlı Konteyner Ev Örneği

Ev modelleri gitgide değişime uğramaktadır. Son zamanlarda bilinen ev modellerinin dışına çıkılarak tasarlanmış bir ev modeli daha bulunmaktadır. Bu ev modeline konteyner ev adı verilmektedir. Konteyner evler kişilerin sıradan ve klişeleşmiş dairelere inat tasarım harikası olarak değerlendirilebilecek evlerdir.

Konteyner evler çok katlı ya da tek katlı olarak kullanılabilecek olan ilginç tasarımlı evlerdir. Fakat çok katlı oan konteyner evlerin yapı aşaması oldukça zordur. Bu nedenle genellikle tek katlı konyetner evler tercih edilmektedir. Konteyner evler kalabalık ailelerin yaşamakta güçlük çekecekleri bir ev modelidir. Konteyner ev modelleri içerisinde geniş modeller bulunsa da en ideal olanı maksimum 4 kişilik konteyner evlerdir. Daha çok çekirdek aileler tarafından tercih edilmektedir. Konteyner evlerin maceracı insanlar için yapılmış küçük modelleri de bulunmaktadır. Bu evler insanların kamp ya da başka bir alana gittikleri zaman yanlarında çadır gibi rahatlıkla taşıyabilecekleri evlerdir. Aslında konteyner evlerin en bilinenleri karavanlardır. Sürekli olarak orada yaşamak için değil de tatil amaçlı kullanılan konteyner evler bu ev modelinin ilk ortaya çıkış şeklidir. Fakat insanlar taşınabilirlikten vazgeçip bir evde düzen kurmak istediği zamna da konteyner ev modeli istiyorsa o zaman yerleşik konteyner ev modelleri devreye girmektedir. Siz de ev modelinizde bir değişiklil yaparak farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız konteyner ev modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

İşte size birkaç konteyner ev fikri

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 sene önce

    ahşap koyteyner evinizin fiyatını oğrene bilirmiyim sizde görülenin aynısının bilgi ala bilmem için aranırsam sevinirim 0507 801 58 58

  2. 4 sene önce

    ararsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir