1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Kevin Roberts & Timothy Haynes’in Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu

Kevin Roberts & Timothy Haynes’in Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu

Kevin Roberts & Timothy Haynes'in Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu

Kevin Roberts ve Timothy Haynes‘e ait olan bu evde siyah beyaz salon modelini sizlerle paylaşıyoruz. 1950’li yılları hatırlatan koltuk modelleri salona mükemmel bir hava katmış.

Yer zemininin rengi siyah beyaz arasında giden renklerle donatılmış. Gri tonlar ve siyahın daha açığı kullanılmış olan yer zemininde en koyu renk siyah.

Yuvarlak koltuk modelinin arka tarafında da yine siyah renkler tercih edilmiş. İki koltuğun arasında yer alan masa modeli ise çok hoş olmuş.

Bu siyah beyaz dekorasyonu umarım beğenmişsinizdir. Benim çok hoşuma gitti. Bu salon modelini nasıl temin edeceğiniz hakkında çok fikrim yok maalesef. Tamamen yurtdışından ithal edilmiş ürünler. Ama sizler de bu renklere sahip koltuk, masa, sandalye ve yer zemini dekorasyonu için çeşitli firmalarla görüşebilirsiniz. Bu tasarım salonunuzu mükemmel gösterecek ve siyah beyaz salon sevenler için ilaç olacak diyebilirim.

Kevin Roberts & Timothy Haynes'in Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu
Kevin Roberts & Timothy Haynes’in Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu

Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu 2020

Salon dekorasyonunda en önemli detaylar renklerde gizlidir. Bu gizemi çözmek için ise şüphesiz ki yıllardır en çok tercih edilen harika renk uyumu olan siyah beyaz ile başarıya ulaşabilirsiniz. Siyah beyaz salon dekorasyonu 2020 yılında gerek görünümü, gerekse de modern havası ile herkesin evine harikalar kazandıracak.

Siyah Beyaz Salon Dekorasyonu 2020

2020 siyah beyaz salon dekorasyonu yaparken dikkat edilecek noktalarda tabi ki var. Öncelikle araya çok ince bir renge sahip olan aksesuar koymanız gerektiğini unutmayın. Bu şekilde siyah ve beyazın arasında kalacak olan renkli aksesuar ilgi odağı olacak, odak noktası yaratacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap