İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Perde Modelleri
  3. Modern Salon Perde Modelleri

Modern Salon Perde Modelleri

Salon Perde Tasarımları 2020

Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan perdeler, evin en dikkat çekici dekorudur. Salon, oturma odaları hatta mutfakların bile havasını biranda değiştirebilen evin en önemli unsurlarından biriside perdelerdir. Salon takımınızı doğru renkler ve doğru perdelerle dekore ederseniz, oldukça güzel bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Modern salon perde modelleri, modern salon perde modelleri 2020 ve modern salon perde modelleri galerimizi inceleyerek sizde kendi salonunuz için fikirler edinebilirsiniz.

Modern Salon Perde Modelleri;Tüm evin mobilyaları tamam iş perde seçmeye gelince hanımların en çok zorlandığı bölüm diyebiliriz. Önemli detayların yanında ufak tefek dikkat edilmesi ince noktalar bulunuyor. Her ne kadar bu detaylara önem verilse de mükemmel sonuçlar doğurmuyor. Modern salon perde modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar;

Perde seçerken duvarlar, zeminler hatta aksesuarların bütünlüğü çok önemlidir. Odanızın büyüklüğü de perde seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi, perde boyutu, rengi ve perdenin deseni oldukça önemlidir. Aynı zamanda odanızın büyüklüğü ile orantılı perde renkleri tercih etmelisiniz. Örneğin odanız küçük ise koyu renklerden uzak durmalı daha çok açık tonları tercih etmelisiniz.

Modern Salon Perde Modelleri; perde modellerinde oldukça fazla çeşit bulunmakta. Son zamanların en trend modern salon perde modellerinden oluşan galerimize mutlaka göz atmalısınız. Spor, modern, klasik tarzlarda birçok perde modeli mevcut. Salonunuz için en ideal perde modelini nasıl seçmelisiniz? Modern salon perde modellerini seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Modern salon perde modelleri seçerken nelere dikkat etmelisiniz

Salonunuz için en ideal perde modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay bulunuyor. Bunlardan en önemlisi seçtiğiniz perde modelinin salon tarzınıza uyması ve renklerin birbirleriyle tamamlayıcı olmasıdır. Salonunuzun tarzı eğer klasik ise seçeceğiniz perde modeli de daha çok klasik tonları içermelidir.

Eğer salonunuz daha çok modern bir hava içeriyorsa perde modelinizde modern ve sade tonları içermelidir. Modern salon perde modelleri son dönemin en trend perde modellerinin başında geliyor.

Modern salon perde modelleri 2020

Zamanda kaybolan geçmiş evlere baktığımız zaman, kocaman salonlar ve kocaman kadife perdeleri mutlaka görmüşsünüzdür. Evlerle birlikte bu kocaman kadife perdeler geçmişte kaldı. Fakat son zamanlarda baktığımız dekorasyon dergilerinde bu perdelerin geriye döndüğünü görebiliyoruz. Yani geçmişe doğru bir geri dönüş söz konusu. Yeni nesil evlerde bu klasik tarzdaki perde modelleri çok fazla tercih edilmiyor. Bu tarz modellerin yerine daha çok sade ve modern perdeler tercih ediliyor.

Klasik Perde modelleri

Her evin girilmeyen sadece özel günlerde girilip oturulan bir misafir odası vardır. Bu tarz odalar ağırlıklı olarak klasik koltuklar, klasik perde modelleri, varak koltuklar vb. ürünler yer alıyor. Son zamanlarda ise bu düşünce oldukça değişti. Misafir odalarının yerlerini gündelik odalar aldı.

Modern Salon Perde Modelleri

Modern salon perde modelleri; spor koltuklar, kanepeler ile dekore edilmiş bir salon için uyumlu perde modellerine galerimizden bakabilirsiniz. Modern salon perdeleri ile uyumlu fon tercihleri de salonunuz için oldukça önemli bir detay. Fon renkleri ve tarzı koltuklarınızın salonla uyumu salonunuza bambaşka bir hava katacaktır.

Modern Salon Perde Modelleri; şimdilerde yeni trend ise perdesiz tüller. Perdesiz tül kullanımı son zamanların artan trendlerinden biri haline geldi. Ayrıca dilerseniz modern salonunuz için stor perde ve tül ile de sade şekilde kombinleyebilirsiniz. Hatta perde yerine sadece kalın fonlarda kullanabilirsiniz. Modern salon perde modelleri 2020 perde modası yılı olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap