1. Ana Sayfa
  2. Salon Dekorasyonu
  3. İlginç ve Şık Salon Dekorasyonu Fikirleri

İlginç ve Şık Salon Dekorasyonu Fikirleri

Mavi Tonlu Salon Dekorasyonu

İlginç Salon Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda salon her zaman için en çok dikkat edilen oda olmuştur. Misafirlerimizi ağırladığımız‚ günümüzü geçirdiğimiz oda olması sebebi ile de bu ilgiyi hak ediyor. Öyleyse onun için daha farklı ve ilginç bir dekorasyon oluşturmak da evimizin havasına doğrudan etki edecek bir faktör. İlginç salon dekorasyonları oluşturabilmek için size birkaç öneride bulunacağız.

Salonunuz için yapacağınız basit ve kolay bir farklılık duvar dekorasyonu olacaktır. Renklerde sıradanlıktan kaçarak işe başlayabilirsiniz. Örneğin tek bir duvarı marjinal ve koyu bir renge boyayabilirsiniz. Hem odanızı tamamen kapatmamış‚ hem de enteresan bir hava katmış olursunuz. 3 boyutlu duvar kağıtları ise bir başka öneri. Salon temanıza göre seçeceğiniz ilginç duvar kağıtları misafirlerinizin de ilgisini çekecek.

Duvarlar için dekoratif tablolar
Duvarlarda farklı tablolar kullanabilirsiniz. Küçük gözler dediğimiz nişler de odanıza farklı bir hava katar. Bu nişleri led aydınlatma sistemi ile zenginleştirebilirsiniz. Sadece bu şekildeki duvar dekorasyonu bile odanızı şıklaştırmaya yeter. Ancak siz yine de daha fazlası için uğraşın.

Birkaç örnek

Aydınlatma ürünleriniz‚ aksesuarlarınız ve mobilyalarınız ise diğer unsurlar. Koltuklarınızın sıradanlıktan uzak olmasını istiyorsanız denenmemiş modelleri kendiniz tasarlayarak mobilyacılara ürettirebilirsiniz. Ayrıca renkleri de farklılığı yakalamanıza yardımcı olur. Denenmemiş renk kombinasyonları ile ilginç temalar oluşturabilirsiniz. Orta sehpalar da son dönemde tasarım harikaları sunuyor bizlere. İlginç bir orta sehpa da ilgi çekici olacaktır. Mobilyalarınızı da bu doğrultuda seçtiğinizde ilginç bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap