Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen oy verin!

 / 5

İlginç Salon Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda salon her zaman için en çok dikkat edilen oda olmuştur. Misafirlerimizi ağırladığımız‚ günümüzü geçirdiğimiz oda olması sebebi ile de bu ilgiyi hak ediyor. Öyleyse onun için daha farklı ve ilginç bir dekorasyon oluşturmak da evimizin havasına doğrudan etki edecek bir faktör. İlginç salon dekorasyonları oluşturabilmek için size birkaç öneride bulunacağız.

Salonunuz için yapacağınız basit ve kolay bir farklılık duvar dekorasyonu olacaktır. Renklerde sıradanlıktan kaçarak işe başlayabilirsiniz. Örneğin tek bir duvarı marjinal ve koyu bir renge boyayabilirsiniz. Hem odanızı tamamen kapatmamış‚ hem de enteresan bir hava katmış olursunuz. 3 boyutlu duvar kağıtları ise bir başka öneri. Salon temanıza göre seçeceğiniz ilginç duvar kağıtları misafirlerinizin de ilgisini çekecek.

Duvarlar için dekoratif tablolar
Duvarlarda farklı tablolar kullanabilirsiniz. Küçük gözler dediğimiz nişler de odanıza farklı bir hava katar. Bu nişleri led aydınlatma sistemi ile zenginleştirebilirsiniz. Sadece bu şekildeki duvar dekorasyonu bile odanızı şıklaştırmaya yeter. Ancak siz yine de daha fazlası için uğraşın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Açık Renk Salon Dekorasyonu İçin Öneriler

Birkaç örnek

Aydınlatma ürünleriniz‚ aksesuarlarınız ve mobilyalarınız ise diğer unsurlar. Koltuklarınızın sıradanlıktan uzak olmasını istiyorsanız denenmemiş modelleri kendiniz tasarlayarak mobilyacılara ürettirebilirsiniz. Ayrıca renkleri de farklılığı yakalamanıza yardımcı olur. Denenmemiş renk kombinasyonları ile ilginç temalar oluşturabilirsiniz. Orta sehpalar da son dönemde tasarım harikaları sunuyor bizlere. İlginç bir orta sehpa da ilgi çekici olacaktır. Mobilyalarınızı da bu doğrultuda seçtiğinizde ilginç bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ