İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Modern Görünümlü İstikbal Lima Koltuk Takımı

Modern Görünümlü İstikbal Lima Koltuk Takımı

İstikbal Lima Koltuk Takımı Sarı Tonlar

Koltuk takımı oturma odalarında ve salonlarda kullanılan koltukların takım halinde bulunmasına verilen isimdir. Oturma odaları evlerde önemli bir yer kaplayan alanlardır. Çünkü salonlar çoğu evde sadece misafir ağırlamak için kullanılmaktadır fakat oturma odaları evdeki bireylerin rahatça oturup kalkabileceği mekanlardır. Oturma odasının dekorasyonu da bu oda içerisinde fazla vakit geçiren kişilerin psikolojilerini etkilemektedir. Bu nedenle koltuk takımlarının şekillerine, renklerine ve modellerine dikkat edilmelidir. Aynı durum salonlar için de geçerlidir. Salonlarda kullanılan koltuk takımları rahat ve estetik olmalıdır. Mobilya konusunda oldukça başarılı bir marka olan İstikbal hem salonlar hem oturma odaları için şık, estetik görünümlü koltuk takımları tasarlamaktadır. Bu yazımızda İstikbal’in en şık koltuk takımlarından birisi olan Lima koltuk takımı hakkında bir inceleme yapacağız.

Salon ya da Oturma Odası İçin Mükemmel Fikir
İstikbal Lima koltuk takımı hem salonunuza hem oturma odanıza şıklık katacak olan estetik bir takımdır. Ayrıca Lima koltuk takımı ile Lima yemek takımı aynı detaylara sahip olarak tasarlanmıştır. Lima koltuk takımı ve Lima yemek takımını birlikte alarak dekorasyon konusunda daha az uğraşta bulunabilirsiniz. Lima koltuk takımı sırt kısmında düğme detayları bulunduran oldukça hoş bir takımdır. Takımın ayaklarında ise kahve tonlarında renkler kullanılmıştır. Bu sayede parkelerle uyum sağlama konusunda da herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Ayrıca Lima koltuk takımı krem, sarı ve ekru renklerinde modelleri bulunabilen bir takımdır.

Yüksek Şekilli Ayaklar
Lima koltuk takımının yüksek şekilli ayakları bulunmaktadır. Bu ayaklar takımın daha yüksek ve ağır bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Lima koltuk takımı üçlü, ikili ve tekli olan koltuklardan oluşmaktadır. Tekli koltuğun takım içerisinde geçen adı ise berjer koltuktur. Lima koltuk takımının üçlü olan koltuğu yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Bu nedenle oldukça avantajlı bir koltuktur. Özellikle dar bir salona sahip olan ve misafiri çok olan kişiler için üçlü koltuğun yatak olması önemlidir. Lima koltuk takımı ile hoş bir dekorasyon sağlamak için konsept ürünler de bulunmaktadır. Bu konsept ürünler yemek odası takımı, yatak odası takımı ve televizyon ünitesidir. Lima koltuk takımına sahip olabilmek için İstikbal mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Lima Koltuk Takımı fiyatları galerimizde yer almaktadır. Galerimizde modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.

İşte bu güzel ürünün fotoğrafları

 

Yorum Yap

Yorum Yap