1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. 2017 Koçtaş Gardırop Modellerine Bakış

2017 Koçtaş Gardırop Modellerine Bakış

Koçtaş MOBETTO Aspendos Sümela Gardırop Modelleri

Sizler için Koçtaş’ta satılan Gardırop modellerini inceledik. Gardıropların fiyatlarını sitemizde inceleyebilir ve satın alma linkleri üzerinden online olarak alabilir ya da model numaralarını alarak Koçtaş Mağazalarından bu modelleri satın alabilirsiniz.

Koçtaş mobilyalarının kalitesi ile birçok kişi tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Koçtaş’ın mobilyaları arasında en fazla ilgi gören mobilya çeşitlerinden birisi de gardıroplardır. Gardıroplar odaların vazgeçilmez parçalarıdır. Gerek kıyafetlerin gerekse ayakkabıların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadırlar. Koçtaş gardıropları da bu amaç ile üretilmiş olan kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Koçtaş gardırop modelleri arasında birçok model yer almaktadır. Bu modeller genellikle sürgülü olup olmamasına, raflı ya da askılıklı olup olmamasına ya da kapak sayılarına göre ayrılmaktadır. İnsanlar ihtiyaçlarına göre olan Koçtaş gardırop modelini belirleyip daha sonra alışveriş işlemini gerçekleştirmektedir. Koçtaş internet alışveriş sistemi aracılığı ile de Koçtaş gardırop modelleri siparişi verilebilmektedir.

İşte En İlgi Çeken Modeller (ilk resme tıklayarak özellikleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz)

Modeller Hakkında Daha Fazla Bilgi; Koçtaş gardırop modelleri arasında yer alan ilk model sürgülü gardıroplardır. Sürgülü gardıroplar kapaklı ya da kapılı olarak bilinen gardıroplara göre daha az yer kaplamaktadır. Çünkü kapaklı ya da kapılı gardıroplarda kapağın açılabilmesi için de bir alan bırakılması gerekmektedir. Fakat sürgülü gardıroplarda böyle bir durum söz konusu değildir. Sürgülü dolap modelleri her yaştaki insan tarafından tercih edilmektedir. Koçtaş gardırop modelleri arasındaki ikinci model ise kapılı gardırop modelidir. Kapılı gardırop modeli herkes tarafından bilinen klasik kapaklı dolaplardır. Kapılı gardırop modelleri sürgülü gardırop modellerine göre daha fazla yer kaplasa da birçok işi bu modelden vazgeçememektedir. Kapılı gardıropların üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler raflı kapılı gardırop, yüklüklü kapılı gardırop ve askılıklı kapılı gardıroptur. Kapılı gardırop almadan önce bu türler arasında seçim yaparak nasıl bir dolap kullanabileceğinizi kafanızda belirlemeniz gerekmektedir. Bunun dışında kapılı gardırobun evin neresinde bulunması istendiğine de karar verilmelidir. Karar verildikten sonra önce o alanın ölçüsü alınmalı daha sonra alışverişe çıkılmalıdır. Koçtaş gardırop modelleri arasındaki üçüncü ve son model ise bez gardıroplardır. Bez gardıroplar özellikle öğrenci evlerinde ve yurtlarında sıkça kullanılmaktadır. Bir yere tamamen yerleşmeyen ve genellikle öğrenci olan kişiler için bez gardırop oldukça önemlidir. Siz de Koçtaş gardırop modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap