1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Yüksek Lükens Ayaklı İstikbal Dante Deluxe Koltuk Takımları

Yüksek Lükens Ayaklı İstikbal Dante Deluxe Koltuk Takımları

Rustik Pudra Krem Flora Ana Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımları içinde yer alan takımlardan birisi de Dante Deluxe koltuk takımıdır. Dante Deluxe koltuk takımı konsept ürünlere sahip olan bir takım değildir. Sadece koltuk takımı olarak tercih edilebilir. Takım su yeşili renginin ağırlıkta olduğu bir şekilde tasarlanmıştır. Birçok farklı dekorasyonda kullanılabilir. Takım içerisinde üçlü koltuk ve berjer koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuk kanepe formundadır. Bu durum oturma minderi kısmının koltuk ile bağımlı olmasından kaynaklanmaktadır. Takım genel anlamıyla hareketli bir tasarıma sahiptir. Özellikle koltukların üzerinde bulunan çizgi detayları ve sırt minderlerinde bulunan kapitone detayları takımın hareketli bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Takımın sırt minderlerinde ikişer adet kapitone vardır. Bu detay sırt minderlerini sıradan ve düz bir görüntüden uzaklaştırmıştır. Kol kısımlarında ve oturma minderi kısımlarında da çizgi detayları bulunmaktadır. Bunun dışında kol kısımları oval ve içe doğru bir görünüme sahiptir. Kolların bitiş kısmı beyaz çizgilerle çevrelenmiştir. Su yeşili koltukta beyaz detay kullanımı oldukça sade ve hoş bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Koltukların ayak yapılarına bakıldığı zaman yerden yüksek bir ayak yapısına sahip olduğu görülür. Koltuklarda yerden yüksek ayak yapısı kullanılması hem temizleme kolaylığı sağlamakta hem de daha estetik bir görünüm ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Takım içerisinde yer alan üçlü koltuk 101 cm derinliğe, 230 cm genişliğe, 79 cm yüksekliğe sahiptir. Berjer koltuk 84 cm derinliğe, 82 cm genişliğe, 90 cm yüksekliğe sahiptir. Ayrıca üçlü koltuk yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede hem misafir ağırlama konusunda avantaj sağlamaktadır hem de ev halkı için ek yatak özelliği sağlamaktadır. Üçlü koltuk yatak konumuna geldiği zaman 180 cm genişliğe, 118 cm derinliğe sahip olmaktadır. Takımın berjer koltuklarının da farklı özellikleri bulunmaktadır. Özellikle üzerinde yer alan detaylar berjer koltuğun şık görünmesini sağlamaktadır. Berjer koltukların alt kısmında hareketli bir tasarım kullanılmıştır. Bu tasarım üçlü koltuk ile bütünlük sağlanması açısından önemlidir. Ayrıca koltuklar konforlu bir şekilde üretilmiştir. Üretimde kullanılan malzemelerin hepsi çevre dostudur. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dante Deluxe koltuk takımı hem açık hem koyu renk duvarlarla dekore edilerek kullanılabilir. Takım içerisinde ahşap detay bulunmadığı için metalik görünümlü aksesuarlar kullanılması daha güzel bir görünüm sağlar. Bunun dışında takımın silinebilir kumaş özelliği vardır. Koltukların ekstra olarak yıkanmasına gerek yoktur. Lekeler sadece silinerek çıkarılabilir. Bir başka özelliği ise yumuşak kumaş dokusuna sahip olmasıdır. Bu özellik birçok koltuk takımında aranan bir özelliktir. Özellikle konforlu bir koltuk takımı isteyen kişiler kumaş dokusunun yumuşak olmasına dikkat etmektedir. Üçlü koltuğun yatak olması özelliği ve yüksek ayak yapısı ile temizlik için daha uygun bir yüzey oluşturması özelliği de Dante Deluxe koltuk takımının avantajlarındandır.

İstikbal Dante Deluxe Koltuk Takımlarını Yakından İnceleyelim

İstikbal Dante Deluxe Koltuk Takımı Fiyatları
Fiyatlar Nisan 2017 itibariyle alınmıştır, güncel fiyatları İstikbal mağazalarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca yukarıda yer alan resim galerisine tıklayarak ürünleri detaylı inceleyebilir ve güncel fiyatlara ulaşabileceğiniz linkleri bulabilirsiniz. Dante Deluxe koltuk takımının üçlü koltuğu 1.810 TL’dir. İkili koltuğun fiyatı 1.398 TL’dir. Berjer koltuğun fiyatı 1.020 TL’dir. Koltuk takımı tamamen satın alınmak istendiğinde ise fiyat 5.248 TL ya da 5.661 TL olmaktadır. Dante Deluxe koltuk takımı iki farklı şekilde tercih edilebilmektedir. Birinci takmda iki adet üçlü kanepe ve iki adet berjer koltuk vardır. Bu takımın fiyatı 5.661 TL’dir. İkinci takımda ise bir adet üçlü kanepe, bir adet ikili kanepe ve iki adet berjer koltuk bulunmaktadır. Bu takımın fiyatı da 5.248 TL’dir. Dante Deluxe koltuk takımı için Axess’e özel peşin fiyatına 12 taksit uygulanabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap