1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Avangard Tarz İstikbal Karat Koltuk Takımı Modelleri

Avangard Tarz İstikbal Karat Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal Karat Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Satın Alma Seçenekleri

Sizler için bugün İstikbal’in yeni çıkarmış olduğu koltuk takımlarından bir tanesi olan Karat Koltuk Takımını inceledik. Bu modelin fiyatını da resim galerimizde bulabilir ve satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Öncelikle bu model hakkında kısaca bilgiler sunalım ve hemen resim galerimize geçelim.

Avangard Tarzları Sevenler Kaçırmasın
Karat koltuk takımı serisi, avangard tarzda koltuk takımlarından hoşlanan müşteriler için tasarlanmıştır. Karat koltuk takımı; 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adet de berjer koltuk modelinden oluşmaktadır. İsteğe göre bu koltuk takımına uygun olacak şekilde tasarlanmış olan sandalye, orta sehpa ve yan sehpa seçenekleri de bu seriye dahil edilebilir. Koltuğun üst kısımlarının zarif dikimlerle çizgiler oluşturulmuş ve kenarlarda kıvrımlı bir görünümle bütünleşmesi ile ortaya muhteşem bir görüntü çıkmıştır. Aynı zamanda Karat koltuk takımının sırt kısımlarında yer alan düğme ve çektirme uygulaması ile son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen chester koltuk modelini de anımsatmaktadır. Koltuk üzerinde yer alan detaylar ile Karat yemek odası takımı da şık bir konsept oluşturmuştur.

Kolay Silinebilir Koltuk Modeli; İstikbal Karat koltuk takımının en önemli özelliği de kolay silinebilir kumaş özelliğine sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde üzerinde leke tutmayacak, temizleme işlemini çok daha kısa bir zamanda ve rahat bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Yumuşak Doku; Yumuşak ve ipeksi kumaş dokusu ile ilk gördüğünüz andan itibaren tüm dikkatleri üzerinde toplayacağından emin olabilirsiniz. Karat koltuk takımı sadece görüntüsü ile değil üzerinde oturduğunuz andan itibaren rahatlığıyla da tercih sebebi olacaktır. Üzerinde bulunan yastıkların desenleri de koltuk takımının bütünüyle harika bir uyum içerisinde tasarlanmıştır. Tam ortada bulunan yuvarlak yastığın ortasındaki taşlar ile tam bir klasik görünüm oluşturulmuştur. Bu taşlarla uyum sağlayacak aksesuarlarla birlikte salonunuzun havasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karat Koltuk Takımı özel resim galerisi (fiyatlar ve satın alma seçenekleri galeride yer almaktadır)


Fiyat Bilgileri; Bu harika koltuk takımının 2017 yılı fiyatı ise sadece; 7.107 tl olup Axess kartlılara özel peşin fiyatına 12 taksit kampanyası da bulunmaktadır. Karat koltuk takımı, mavi ve kremin muhteşem uyumu ve sıcaklığını bizlere yansıtmaktadır. Farklı renklerden hoşlanan kişiler için renk alternatifleri de mevcuttur.

Salon takımlarımız özel misafirlerimizi ağırlamak için özenle seçtiğimiz mobilyalardan oluşmaktadır. Evlerinize gelen misafirleriniz Karat koltuk takımının üzerinde kendilerini daha özel hissedeceklerdir. Şık bir konsept ile kombinleyeceğiniz salonunuzdan tüm beğenileri toplayabilirsiniz. Açık renklerde olması çabuk kirlenir korkusuyla sizleri yanıltmasın. Kolay temizlenebilir özelliğe sahip özel kumaşıyla oluşabilecek lekelerden hemen kurtulabileceksiniz. Sizde uygun fiyata bu şahane koltuk takımına sahip olmak istiyorsanız İstikbal mağazaları’na mutlaka uğrayın.

Yorum Yap

Yorum Yap