1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Koçtaş Abajur Modelleri

Koçtaş Abajur Modelleri

Koçtaş BRILLIANT Fiora Abajur

Abajurlar dekorasyon amacı ile kullanılan eşyalardır. Evinizin birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yatak odası, salon ve oturma odanız abajur yerleştirmek için en uygun olan alanlardır. Fakat abajur seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan en önemlisi abajurların kaliteli olmasıdır. Koçtaş size bu kaliteyi uygun fiyatlarla sunmakta ve birçok abajur modeli üretmektedir. Bu yazımızda Koçtaş abajur modellerini inceleyeceğiz.

Gazete Abajur Modeli

Ev dekorasyonunda değişik ve farklı tarzlardan hoşlanan kişiler Koçtaş’ın gazete abajur modelini tercih edebilirler. Gazete abajur modeli üzerinde gazete deseni bulunan bir modeldir. Alt kısmı ise beyaz renktedir. Gazete abajur modelinin fiyatı ise 39,99 TL’dir.

Prenses Abajur Modeli

Prenses abajur modeli Koçtaş’ın kız çocukları için üretmiş olduğu çok sevimli ve hoş bir abajur modelidir. Bu abajur modelinde abajurun desenli kısmında iki adet animasyon film kahramanı olan prenses yer almaktadır. Abajurun ayak kısmının rengi ve üst kısmının rengi de pembedir. Fiyatı ise 79,99 TL’dir.

İstanbul Abajur Modeli

İstanbul abajur modelinde abajur deseni Kız Kulesi resmi ve İstanbul yazıları ile donatılmıştır. Son zamanlarda evlerde çok sık tercih edilen İstanbul deseninin abajura yansıması da oldukça hoş bir görünüm sağlamıştır. Bu abajur modelinin fiyatı ise 54.99 TL’dir.

Bu güzel Abajur Modellerinden birkaç örnek verelim sizlere

Bu abajur modelleri haricinde başka modellere de bakmak için Koçtaş’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Abajur Modelleri

Her zevke göre milyonlarca abajur modeli olmaktadır. Abajurlar, daha çok karanlık ortamlarda loş bir hava katması için tercih edilir. Ya da kitap veya dinlenmek için şık bir görünüm katması için önemli bir ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Dar alanlarda sürekli el altında olmaması için her yerde kullanılabilecek, el abajurları daha kullanışlı olmaktadır.

Abajur Modelleri

Fakat daha ferah alanlarda ahşap ayaklı veya renk tonlarının kendi zevkinize göre alacağınız renkli abajur modelleri de var olmaktadır. Seçerken ise sarı ışığın loş tonu kullanılarak, daha çok dinleneceğiniz abajur modellerini kullanmanız gerekmektedir. Fakat bunun yanında mor renklerin ve fireş renklerin de için barındırılan, abajur modelleri vardır. Bu modeller daha çocuklar için gece kullanılan modellerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap