İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Modern Asma Tavan Modelleri

Modern Asma Tavan Modelleri

asma tavan dekorasyon

Takipçilerimiz tarafından çok sık dile getirilen ‘Asma Tavan Modelleri’ , ‘Modern Asma Tavan Modelleri’ ve ‘Yeni Trend Asma Tavan Modelleri’, ‘Salon Asma Tavan Modelleri’ vb. konuları ve görselleri bu yazımızda sizinle paylaşacağız.

Asma Tavan Modelleri ve Asma Tavan’da Kullanılan Malzemeler Neler

Asma tavan modellerinde ve tasarımlarında kullanılacak olan malzemeler ve bu malzemelerin seçiminden, asma tavan yapılacak olan tavanın şekli ve yapı tasarımına, bunların yanında aydınlatma objelerinin kullanımından, en önemlisi renk seçeneklerine kadar hünerlerinizi sergileyebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır.

Asma Tavan Yapımında Kullanılan Malzemeler

Malzeme seçiminden önce nasıl bir tasarım ve yapıya sahip olmasını istediğiniz bir asma tavan modeli seçmelisiniz. Ardından bu seçtiğiniz modeli nasıl tavanınıza yansıtabilirsiniz sorusuna cevap vermelisiniz. Asma tavan yapımında kullanılan malzemeler başlıca şunlardır;

Alçı ve Alçı Kökenli Asma Tavan,

Metal Hammaddeli Asma Tavan,

Ahşap ve Ahşap Kökenli Asma Tavan,

Mineral Kökenli Asma Tavan,

Plastik Esaslı Asma Tavan,

Kumaş, Seramik, Cam Asma Tavan

Yaptırmak istediğiniz asma tavan modelini ve malzemesini seçtikten sonra her şey yaptıracağınız ustanın hünerine kalıyor. Size tavsiyemiz Asma Tavan yaptırmadan önce birkaç farklı ustadan ya da tasarımcıdan mutlaka fiyat teklifi ve fikirlerini almanızdır. Çok farklı fiyatlar ve fikirler ortaya çıkacağı kesindir. Eğer bütçeniz varsa birçok tasarımcı odanızın ve tavanınızın şekline-ölçüsüne göre 3D hem odanızı hem de tavanınızı çizerek size bitmiş, nasıl olacağını gösterebilir. İstediğinizle birebir aynı olmasını istiyorsanız, mutlaka detaylı çizim yaptırmanızda fayda olacaktır.

Asma Tavan Modelleri ve Modern Asma Tavan Modelleri 2019 

Birbirinden farklı Asma Tavan Modelleri’ni sizler için derlemeye çalıştık.

Yorum Yap

Yorum Yap