1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Ferahlıktan Yana Olanlara Pudra Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ferahlıktan Yana Olanlara Pudra Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Oturma Odalarında Pudra Rengi Kullanımı

Daha ferah ve aydınlık mekanlardan hoşlananların dekorasyonda tercihleri açık renklerden yana oluyor. Pudra rengi de mekanlara kattığı iç açıcı hava ile birçok kişinin tercihi oluyor. Birçok farklı kombinasyonda ve farklı tarzlarda bu rengi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz koltuklarınızda‚ dilerseniz duvar boyamasında ya da aksesuarlarınızda pudraya yer verebilirsiniz. Önemli olan nasıl parçalar ile bu görünümü tamamlayacağınız olmalı.

Pudra renginin en yaygın kullanımı genelde beyaz ve açık mavi ile kombinasyonları oluyor. Bu sayede odalarda daha romantik bir hava elde edilebiliyor. Bu tarzda bir seçim yapacaksanız sınırlara dikkat etmenizde fayda var. Aynı rengi her parçada kullanmak yorucu bir görüntü elde etmenize yarar. Örneğin pudra rengini koltukta kullanacaksanız bir takımı pudra yapmak yerine berjerleri ya da koltuğun birini pudra yapıp diğerinde beyaz‚ ekru‚ açık mavi ya da vizon tonlarında tercih edin. Halınızı açık renk yaparak bir de pudra aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

İkinci bir alternatif de duvarların bir kısmında ve aksesuarlarda pudra kullanmak. Ancak bu durumda da mobilyalarınızı buna uyumlu farklı renklerde tercih etmelisiniz. Dekorasyonda pudra rengi kullanımı çok iyi sonuçlar verebilir. Ancak tek bir renk üzerine değil‚ daha çok kombinasyonlar ve sadelik üzerine eğilirseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu anlamda pudrayla gri‚ ekru ve toprak tonları sizi ideal pudra rengi dekorasyonuna ulaştıracaktır.

Pudra Rengi Dekorasyon Fikirleri

Yorum Yap

Yorum Yap