1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. En Tarz Patchwork Dekorasyonlarıyla Odanıza Enerji Katın

En Tarz Patchwork Dekorasyonlarıyla Odanıza Enerji Katın

Mutfak İçin Patchwork Dekorasyonu

Renkli Patchwork tasarımlarıyla odalarınızı en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. Sizlere ilham olması için birbirinden güzel Patchwork tasarımları sizlerle paylaşıyoruz.

Son yıllarda popüler bir trend haline gelen‚ ancak geçmişi oldukça uzun yıllara dayanan patchwork parçalar mekanlarınıza şıklık katmaya devam ediyor. Aklınıza gelebilecek hemen her alanda patchwork kullanıldığını görebilirsiniz. Odanıza‚ ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak siz de kendi tarzınıza uygun patchwork parçayı seçin ve odanıza enerji katın.

Rengarenk patchwork mobilyalara ne dersiniz? Cesur olanlar için mobilyalarda patchwork parçalar tercih edilebilir. Koltuk takımlarında bir parçası olmak kaydıyla patchwork kullanımını tavsiye ediyoruz. Tek bir koltuğu ya da berjerleri patchwork desenli tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bir seçim yaptığınızda geriye kalan dekorasyonunuzu daha sade ve düz tercih etmek durumundasınız. Bu desenin kullanımı çok şık sonuçlara ulaştırsa da dikkat gerektirir. Aksi taktirde karmaşık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Mobilyalarda kullanmayı tercih etmeyenler için ise halı ya da kırlentler patchwork modasına uydurulabilir. Ancak yine bu ikisi bir arada olmamalı. Tek başına halınızı patchwork desenli kullanabilir‚ bu desenin içerisinde bulunan bir renkten ise koltuklarınızı tercih edebilirsiniz. Sonuç oldukça şık olacaktır. Halıyı da düz kullanmaktan yana iseniz kırlentler en ideal seçim olacaktır. Kırlentlerinizi bu şekilde tercih etmeniz ilerleyen zamanlarda değişiklik yapmak istediğinizde ya da sıkıldığınızda bunu kolayca değiştirmenizi de sağlar. Ancak mobilya parçalarında patchwork deseni kullanmak bu desene yıllar boyu mecbur kalmanızı sağlayabilir. Bu yüzden emin olmadığınız bir seçimden uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Dekorasyonlarda Kullanılabilecek Patchwork Tasarımlar

Yorum Yap

Yorum Yap