İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Komşularınızı Kıskandıracak Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Komşularınızı Kıskandıracak Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Mükemmel Sade Ev Dekorasyonu

Her insan evinin güzel olmasını ister. Özellikle geniş ve aydınlık evler herkesin arzuladığı bir hayaldir. Ancak her insanın geniş ve aydınlık eve sahip olması mümkün değildir. Herkes bütçesinin yettiği boyutlarda evlere sahip olur. Ama evinizi güzelleştirmek tamamen sizin elinizdedir. Küçük ama harika bir eve sahip olabilirsiniz. Bunun için dekorasyonu doğur şekilde yapmanız gerekir. Küçük hileler ile hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Elbette ki bunun için harika bir ev nasıl dekore edilir, bilmek çok yerinde olacaktır. Doğru yapılan her dekorasyon evinizi güzelleştirerek huzurlu bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Harika bir evinizin olması imkansız değil. Dekorasyon için atılacak ilk adım doğru renk seçimleridir. Her renk ev dekorasyonunda kullanılmamalıdır. Özellikle insana huzur verici renklerin kullanılması oldukça idealdir.

Açık Renklerin Egemenliği; Genellikle dekorasyonlarda oda dekorasyonlarında açık renklerin kullanımı önerilmektedir. Çünkü genellikle mobilyalar bir ton koyu renklerden seçileceğinden odanın kişileri boğmaması gerekir.  Ancak son yıllarda farklı bir akım oluşturarak desenli duvar kağıtları ortaya çıkmıştır. Bu  kağıtlar farklılığı seven kişiler için oldukça hoş bir alternatif olmuştur.  Evinizin bir duvarını bu desenli kağıtlarla süsleyerek farklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Harika Bir Eve Sahip Olmanız İçin Öneriler, bitmek tükenmez. Kişilerin zevk ve hayal güçleriyle ortaya çıkan dekorasyonlarda son yıllarda canlı renkler ön plana çıkmaktadır Birbirinden güzel renklerin bir araya gelerek ortaya çıkardıkları uyum evinize neşe katacaktır. Harika bir ev sahibi olmak göreceli bir kavramdır. Kimileri renkli ve karmaşık çizgileri severken kimileri de sade ve yalın bir dekorasyonu tercih eder.  Evin bütünlüğünün bozulmaması için seçilen renklerin birbiri ile uyum sağlaması önem taşır.

Örneğin mobilya seçimi evin duvarlarıyla uyum sağlarken. Perdelerde halılarla uyum sağlaya bilmelidir. Evinizi güzelleştirecek dekorasyon taktiklerinden biride aksesuar kullanımlarıdır. Aksesuar kullanımları odalara ayrı bir hava takar. Aksesuar kullanımlarına örnek vermek gerekirse saat, tablo, biblo, şamdan sık kullanılan ürünler arasındadır. Bununla birlikte odalarda taze çiçeklerin bulunması pozitif enerji kaynağı oluşturacaktır. Muhteşem bir eve sahip olmak için yenilikten korkmayın.

En güzel ev dekorasyonları resim galerisinde

Yorum Yap

Yorum Yap