İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. İlgi Çekici Dekoratif Kalorifer Petekleri

İlgi Çekici Dekoratif Kalorifer Petekleri

Modern Kalorifer Petek Tasarımı

İlgi Çekici Kalorifer Petekleri

Mekanlarımızda bulunan görsel görüntü kirliliklerini ortadan kaldırmaya yönelik çok iyi dekorasyon alternatifleri mevcut. Kalorifer petekleri de bu görsel iyileştirmeden nasibini alanlar arasında bulunuyor. Eskiye nazaran çok daha şık görünen kalorifer petekleri artık odalarımızın ortasında bir demir yığını bulundurma zorunluluğumuzu ortadan kaldırıyor.

Yeni nesil kalorifer peteği modellerinde çok güzel alternatifler var. Öyle ki onların bazen kalorifer peteği olduğunu anlamak bile güç olabiliyor. Üzeri parlak metalden üretilmiş olan dalgalı metal parçalar odalarımızı gayet iyi ısıtıyor. Nota çizgilerine benzeyen desenler de odayı hem geniş gösteriyor‚ hem de görsel bir dekor oluşturuyor.

İşte en güzel kalorifer peteği modelleri

Hemen her dekorda kalorifer peteği üretilmeye başlandı. İsterseniz kule görünümünde‚ isterseniz farklı şekillerde petekleri odanıza yerleştirebilirsiniz. Bu kadar farklı alternatiflerden ziyade peteklerim hem normal görünümünde olsun‚ hem de sıradan olmasın diyorsanız sizin için farklı alternatifler de mevcut. Farklı metal renklerinde petek tercih edebilirsiniz. Odanızın‚ mobilyalarınızın renklerine göre petekler mevcut. Parlak metalden‚ gold ya da gümüş tonlarında petekler olabileceği gibi değişik renklendirmeler de petekler de var.

Peteklerim normal dursun‚ ben onları kamufle etmekle daha çok ilgileniyorum diyorsanız bunun için de güzel petek kamuflajlarını seçebilirsiniz. Ahşap kamuflaj dekorları sayesinde peteklerinizi çok daha güzel bir görüntü ile odalarınızda bulundurabilirsiniz. Mobilyalarınıza uygun seçimler yaparak daha şık görüntülere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap