İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mutfak Dekorasyonu
  3. En Güzel Ankastre Mutfak Dolapları

En Güzel Ankastre Mutfak Dolapları

Cooke Lewis Mürdüm Beyaz Ankastre Mutfak Dolabı

Ankastre mutfak dolabı modellerinden en güzel örnekleri sizler için hazırladık. Bu modellerden bazıları Koçtaş, Evidea gibi mağazalarda satılmaktadır. Almak istediğiniz ürün olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son yıllarda ankastre mutfaklar daha moda; Mutfakların olmazsa olmazı beyaz eşyalar için üretilen dolaplara ankastre mutfak dolapları denir. Ankastre mutfak dolabı modelleri beyaz eşyaları içine alacak şekilde tasarlanır ve genel olarak modüller şeklinde, parçalar halinde satılır. Örneğin fırın için bir modül alındığında, fırının dış yüzeyini tamamen kaplayan ve en altta bir çekmece barındıran bir modül alınabilir. Böylece beyaz eşyaların yere temas etmemeleri de sağlanabilir. Bu modeller kişinin isteğine göre farklı renk ve desenlerde olabilir. Çoğu mutfak tek renkte dizayn edildiği için ankastre mutfak dolapları için farklı bir renk tercih edilmez. Fakat mutfağına daha farklı bir hava katmak isteyen kişiler değişik renklerde modüller kullanabilir.

Buzdolabı ve fırınlarınızın parçalar halinde dışarıda kalmasını istemiyorsanız ankastre mutfak dolaplarına yönelebilirsiniz. Bu dolaplarda eşyaların koyulacağı yerlerin olması mutfağın daha düzenli bir şekilde görünmesini sağlayacaktır. Her bir eşya için açılan yuvaya modül denilir. Eğer mutfağınız ankastre mutfak dolabına sahip değilse tamamıyla dolaplarınızı değiştirmek yerine modüller alabilirsiniz. Alacağınız modüller sayesinde dolabınızı tamamen değiştirmemiş ve fazla masraf yapmamış olursunuz. Dilerseniz modülleri farklı renklerde seçebilirsiniz. Mutfak dolabınızı da uygun olarak seçtiğiniz bu modüller mutfağınızın çok daha şık görünmesini sağlayacaktır. Ankastre mutfak dolaplarında genel olarak kapaklar bulunmaz. Beyaz eşyaların da kapaklarının olması ikinci bir kapağın gereksiz olduğunun bir göstergesidir.

Ankastre mutfak modellerinden örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap