İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Hello Kitty Muhteşem Mutfak Dekorasyonu

Hello Kitty Muhteşem Mutfak Dekorasyonu

Hello Kitty Mutfak Tasarımı

Hello Kitty Mutfak Dekorasyonu

Son zamanlarda dekorasyonda çok çılgın akımlar görüyoruz. Hemen her odamıza taşınan bu dekorasyon trendleri mutfaklarda da var. Sevilen çizgi karakterlerden olan Hello Kitty de dekorasyonda yerini alanlardan biri. Pembe ve sevimli görüntüleri ile birlikte özellikle kendinden hoşlanan ve farklılığı seven bayanların mutfak dekorasyonlarında tercih ediliyor.

Hello Kitty mutfakların vazgeçilmezi
Hello Kitty lisanslı ürünler bu mutfakların vazgeçilmezlerinden. Lisanslı ürünler alabileceğiniz gibi piyasada züccaciye mağazalarında lisanssız‚ birçok marka tarafından üretilmiş Hello Kitty tasarımlı ürünler görebilirsiniz. Tavalar‚ tencereler‚ bardaklar‚ küçük ev aletleri ve daha birçok şeyi tezgahınızın üzerine yerleştirerek dekorasyonunuza bu havayı katabilirsiniz.

Yok ben daha çılgınım‚ tam anlamı ile Hello Kitty dekorasyonu istiyorum diyorsanız daha köklü bir çalışma gerekiyor. Mutfak dolaplarınızı da buna paralel şekilde değiştirmeniz gerekecek. Bildiğiniz üzere Hello Kitty renkleri pembe ve beyaz. Bu iki renk de bayanların birçoğunun hoşlandığı renkler. Bu renklerde mutfak dolabı yaptırarak tam anlamı ile bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Hello Kitty Mutfak Fikirleri

Hello Kitty Kediciği
Pembe ve beyaz dolapların üzerine dilerseniz Hello Kitty kediciğinin bir resmini de eklemeniz mümkün. Ayrıca halınızı‚ perdenizi‚ mutfak masanızı da bu temaya uygun şekilde satın almanız gerekiyor. Başta bahsetmiş olduğumuz küçük mutfak eşyalarını da Hello Kitty teması ile tercih ettiğinizde pembe‚ tatlı bir Hello Kitty mutfağınız olacak. Ancak bu gibi temalar uzun kullanım için riskli olabilmektedir. Yine de sıkılmayacağınızdan eminseniz mutlu olduğunuz renkleri ve karakteri mutfağınıza yansıtmanızın bir sakıncası olmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap