1. Ana Sayfa
  2. Mutfak Dekorasyonu
  3. Küçük Evler İçin Kırmızı Renk Amerikan Mutfak Tavsiyeleri

Küçük Evler İçin Kırmızı Renk Amerikan Mutfak Tavsiyeleri

Modern Kırmızı Amerikan Mutfaklar

Bugün sizlere Amerikan mutfak modellerinden örnekler vereceğiz. Sadece kırmızı renk barındıran modeller arasında durdum. Kırmızıya yakışan ve kombinlenen renkleri de tasarımlar arasında görebilirsiniz.

Küçük metrekareli evlerde, evi genişletmek ve daha az ölü alanın kalmasını sağlamak için yapılabilecek şeylerden biri mutfağı Amerikan mutfak tarzında tekrar düzenlemektir. Evin alanının küçük olması evi kullanışsız yapan etkenlerdendir.

Oysa Amerikan mutfaklar duvarın ve kapının kaplayacağı alanı da kullanmayı sağlar. Bu mutfak modellerinde salon ve mutfağın arasında bir kapı ya da tamamen arayı kapatan bir duvar bulunmaz. Amerikan mutfak modelleri de değişik şekillerde olabilir.

Bazen mutfakla salon arasına bir metrelik bir alt duvarın koyulduğu görülür. Bazı mutfaklarda ise bu veya buna benzer bir duvar olmaz. Evin durumuna göre değişik modeller denenerek daha fazla alan elde etmeye çalışılabilir.

Duvarları Yıkın; Amerikan mutfaklı evlerden bazılarında salon ve mutfağı ayıran tek bir duvar bile yoktur. Bu gibi mutfaklar diğerlerine göre daha yaygın ve kullanışlıdır. Mutfağı salondan ayıran şey mutfak için kullanılan ve boyu bir metreden biraz daha fazla olan dolaplardır. Arada duvarın olmayışı salondan bakarak mutfaktaki kişinin ne işle meşgul olduğunu görmenizi sağlar.

Bazı mutfak modellerinde ise sadece salona bakan açık bir pencere bulunur. Bu modeldeki mutfaklar daha az tercih edilir. Ölü alanların değerlendirilmesi ve duvarlardan kurtulmak için Amerikan mutfak modelleri en ideal seçim olacaktır. Bu mutfaklar sayesinde salonunuza farklı bir hava katarak çok daha şık görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Sizlere bugün en güzel Amerikan mutfak modellerinden kırmızı renkte olanları örnek olarak sunacağız, umarım beğenirsiniz. Kırmızının büyüsü diğer renklerin hiçbirinde yok bence. Umarım bu modelleri beğenirsiniz.

Kırmızı Amerikan Mutfaklardan Örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap