İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Robert Duffy’nin Ev Dekorasyonu

Robert Duffy’nin Ev Dekorasyonu

Robert Duffy'nin Orman Evi

Öncelikle Robert Duffy kimdir kısaca onu öğrenelim. 1954 doğumlu Robert Duffy bir politikacıdır. Şu an da ise Amerika Birleşik Devleti New York Vali Yardımcılığı görevinde bulunmaktadır. Bu haberimizde de oturduğu ve dekorasyonunu yaptığı evini sizlerle paylaşacağız.

Alt kısımda yer alan galerimizde Robert Duffy’nin yaşadığı evi her yönüyle inceleyebilirsiniz. Muhteşem bir malikane de hayatını sürdüren vali yardımcısının zevki gerçekten mükemmel.

Mutfak Dekorasyonu; Mutfak biraz sıradan görünüyor. İlgi çeken bir detay var, bunu sizde hemen fark edeceksiniz. Set üstü fırında bakır bir tencere ve bakır kazanlar göze çarpıyor. Bu belki de günümüzde hiç tercih edilmeyen bir detay. Bakır tencereler ve diğer bakır araçlar hayatımızdan tamamen çıkmış gibi. Artık evlerde porselen, çelik ve teflon tencereler tercih ediliyor ancak Robert Duffy bunu hiç önemsememiş olacak ki tercihini bakırdan yana kullanmış.

Salon Dekorasyonu; Evin inanılmaz güzel bir koridoru var. Koridora eski halılar ve heykeller çok güzel bir hava katmış. Salon ise oldukça büyük ve yüksek. İnsanın kendini rahat hissedebileceği bir yer olmuş. Özellikle Amerika gibi bir ülkede yaşıyorsanız ve politika ile iç içeyseniz böyle bir salonda oturmanız gerekmektedir. İşinizi düzgün yapmanız için evinizin sizi boğmaması ve dinlenebilmeniz için gerekli olan havayı vermesi gerekir.

Kütüphane; Evin içinde yer alan kütüphane rafları kitapla dolu. Bu oda da yeşil renk tercih edilmiş. Yeşil koltuklar ve yeşil masa güzel bir hava katmış.

Evin dışına çıkalım; Evin dışında yer alan yüzme havuzu doğanın bir parçası gibi olmuş. Taştan yapılmış banklar çok hoş durmuş. Ayrıca bahçe dekorasyonu da müthiş.

New York Vali Yardımcısı Robert Duffy’nin evini hep birlikte inceleyelim.

Yorum Yap

Yorum Yap