İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. En Şık ve İlgi Çekici Pembe Ev Dekorasyonu Fikirleri

En Şık ve İlgi Çekici Pembe Ev Dekorasyonu Fikirleri

Mükemmel Pembe Ev Dekorasyonları

En Şık Pembe Ev Dekorasyonu

Pembe mobilyalar‚ duvarlar‚ pembe bir ev dekorasyonu son dönemde özellikle yeni evlenen bayanların favorisi olmuş durumda. Doğru mobilyalar‚ doğru parçalar ile oluşturulduğu taktirde isabetli sonuçlar elde edilebilir. Ancak sıradanlıktan ve kolaya kaçmaktan uzak durmanızı önerebiliriz. Bu kurallara dikkat edildiği taktirde içinize huzur ve sakinlik verecek mutlu edici bir ev dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Pembenin yanına en çok yakışan renk şüphesiz ki beyaz. Bu sayede daha pastel bir kombinasyon oluşturmuş olabiliyorsunuz. Özellikle bu renkler ile elde edilen pembe ev dekorasyonlarında çiçek desenleri ve ferforje detaylar son dönemlerin gözdeleri arasında yer alıyor. Elbette güzel bir kombinasyon. Ancak bizim önerimiz daha farklıyı‚ daha denenmemiş olanı uygulamanız yönünde.

Pembeye yakışan renkler
Daha farklıya ulaşmak için pembenin yanına sadece beyaz kombinasyonu yapmaktan uzak durabilirsiniz. Pembeye yakışan çok sayıda renk var. Fıstık yeşili size önerebileceğimiz ilk renk. Özellikle pudra pembeden ziyade daha koyu bir pembe tonunun yanına fıstık yeşilini yerleştirdiğinizde ne kadar enerjik bir kombinasyon oluştuğunu siz de göreceksiniz. Hatta bu kombinasyona mor ya da turuncu da ekleyebilirsiniz. Kulağınıza hoş gelmese de denediğinizde hoşnut olacağınızdan eminiz.

Pembe ev dekorasyonu örnekleri

Pembeyi sadece pudra olarak kullanmaktan yana iseniz‚ daha sakin bir oda istiyorsanız aksesuarlarınızı farklı seçebilirsiniz. Tarzınızı da değişik tutabilirsiniz. Pudra pembesinin hakim olduğu odalar genelde romantik ve avangart tarzdan uzak kalamıyor. Siz bunu değiştirin. Daha etnik bir hava katabilir ya da pop art ile daha genç bir hava oluşturabilirsiniz. Farklılıkları denemenizi‚ farklı pembe dekorasyonlar oluşturmanızı şiddetle öneriyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap