İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Renkli ve İlgi Çekici Priz Sticker Modelleriyle Tanışın

Renkli ve İlgi Çekici Priz Sticker Modelleriyle Tanışın

Priz Sticker Yapımı

Sizlere bugün birbirinden ilgi çekici ve komik priz sticker modellerinden bahsedeceğiz. Bu modelleri gittigidiyor.com gibi sitelerden alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. Sticker yapımı çok zor bir şey değil ancak biraz yetenek isteyen bir iş 🙂 Basit bir çizimle prizlerinizi süsleyebilirsiniz. İlham almanız açısından sizlere çeşitli sticker modelleri buldum, alt kısımdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Dekorasyonda iyi sonuçlar elde edebilmek her zaman maddi imkanları ve güzel mekanlara sahip olmayı gerektirmiyor. Küçük dokunuşlar ile çok farklı ve şık sonuçlar elde etmek mümkün. Prizleri stickerlar ile süslemek de bu küçük dokunuşlardan bir tanesi. Prizlerinizde sticker kullanarak hem görsel olarak rahatsız edici görüntüden kurtulmuş‚ hem de hoş bir duvar süslemesi yapmış olacaksınız.

Prizler için uygulanabilecek çok sayıda sticker alternatifi mevcut. Bunların bir kısmı oldukça esprili ve ilgi çekici. Tekli prizler ve çoklu prizler için ayrı ayrı seçenekler var. Tekli prizlerde güç düğmesi algısı oluşturan bir sticker ya da kulaklık takmış bir sticker tercih edebilirsiniz. Bu seçimlerinizde bir de püf noktası verelim. Sticker yapıştırmayı düşündüğünüz prizi ne iş için kullandığınızı düşünün. Televizyonunuz bağlı ise tv figürlü‚ müzik setiniz bağlı ise müzik temalı bir sticker seçebilirsiniz. Bu sayede hem kullanım kolaylığı katmış hem de farklı bir seçim yapmış olabilirsiniz.

Sadece esprili ve figürlü olmak zorunda değil elbette ki. Tamamen dekoratif alternatiflerden de seçebilirsiniz. Daha büyük bir sticker tercih ederek prizin değil dekorun dikkati çekmesini sağlamış olabilirsiniz. Bunun dışında çoklu prizler için de farklı sticker modelleri mevcut. Birbiri içinde bağlantılı olan küçük sticker parçalarını yan yana dizili olan prizlere yapıştırabilirsiniz. Ya da bahsettiğimiz kullanılan ürünlere göre sticker tercih edebilir‚ bu prizler arasında çıkabilecek karışıklığı önleyebilirsiniz.

Priz Sticker Modellerinden Örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap