1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Güzel Bir Uyku İçin Rahat Karyola Modelleri

Güzel Bir Uyku İçin Rahat Karyola Modelleri

Rahat Konforlu Karyola Modelleri

Karyolalar yatak modelleri içerisinde yer alan koruma için yanlarında üniteler bulunan bir yatak çeşididir. Karyolalar hem yetişkin olan kişiler için hem bebekler için tercih edilebilmektedir. Özellikle beşik yaşı geçmiş olan bebekler karyolada yatmaya başladığı için karyolaların korunaklı olması oldukça avantajlı bir durumdur.

İlk karyola modeli bebek karyolasıdır.
Bebek karyolaları etrafında korunakları bulunan yataklardır. Bu yataklar bebeklerin uyku anında düşmesini ve zarar görmesini engellemek için yapılmıştır. Bebekler beşikten sonra direkt olarak anne yanına geçtikleri zaman ilerde uyku konusunda sıkıntı çekebilmektedir. Bu nedenle karyolalar bebeklerin hem güvenliği hem de psikolojik sağlığı için önemli olan yataklardır. Bebekler için kullanılan karyola modelleri daha çok küçük ve korunaklı olan modellerdir. Bu modelleri oldukça uygun fiyatlarda bulmak mümkündür.

İstikbal Pepee Erkek Bebekler İçin Karyola
Bu karyola modelini İstikbal mağazalarından satın alabilirsiniz.

Yetişkinler için rahat karyola modelleri
Bunun haricinde başka karyola modelleri de bulunmaktadır. Karyola modelleri yetişkin karyolası ve hasta karyolası olarak ayrılmaktadır. Yetişkin karyolaları genel olarak koyu renkler kullanılarak üretilmektedir. Bu karyola modellerinde kahverengi, haki, siyah ve gri renkleri ağırlıklı olarak kullanılan renklerdir. Yetişkin karyolaları tek kişilik ya da çift kişilik olarak çeşitli modellerde üretilebilmektedir. Tek kişilik olan karyolalar ve çift kişilik olan karyolalar model olarak birbirinden çok da farklı değildir. Buradaki fark sadece genişlikten kaynaklanmaktadır.

Yetişkinler İçin Sade ve Şık Karyola Modeli
Yetişkinler İçin Sade ve Şık Karyola Modeli

Hastalar İçin Özel Karyola Modelleri
Başka bir karyola modeli ise hasta karyolalarıdır. Hasta karyolaları herhangi bir rahatsızlığı olan ve gün içerisinde uzun süreli olarak yatmak zorunda olan kişiler için üretilmiştir. Bu karyola modellerinin en önemli özelliği pozisyon değişiminde herhangi bir problem yaşanmamasıdır. Hasta olan kişi herhangi bir pozisyonda daha rahat yattığını düşündüğü an yatağı istediği pozisyona getirebilmektedir. Hasta karyolalarında tek, çift ya da üçlü motorlar da kullanılabilmektedir. Bu motorlar yatağın daha rahat pozisyon alabilmesini sağlayarak hasta olan kişiye de kolaylık sağlar. Karyola modelleri  bu şekilde incelenebilmektedir. Siz de bu karyola modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Hastalar için karyola modelleriİşte size özel hazırladığımız resim galerimiz

Yorum Yap

Yorum Yap