1. Ana Sayfa
  2. Yatak Odası Dekorasyonu
  3. Farklı Tarzlarda Uyumlu Dekoratif Makyaj Masaları

Farklı Tarzlarda Uyumlu Dekoratif Makyaj Masaları

Işıklı Makyaj Masası Modelleri

Makyaj masaları modelleri son dönemde çıkan yatak odası modellerinde oldukça popüler bir parça. Özellikle avangart ve romantik mobilya takımlarında mutlaka mevcut. Dekoratif olarak odaya kattığı şıklık ve bayanlar için bakım köşesi olarak kullanılması sebebi ile popülaritesi de oldukça yüksek. Modellere gelince hem odanın görüntüsüne uyum sağlayacak hem de kullanım açısından konforlu mobilyalar en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Dekoratif makyaj masaları birkaç farklı tarzda görebildiğimiz modelleri. Avangart mobilya modellerinde ince ve kıvrımlı ayakları‚ üzerinde oymalı modelde aynaları ile dekoratif yönden de fazlasıyla tatmin edici oluyor. Bazı modellerde bulunan kırılan ayna parçası ise hem makyaj yaptığınızda bunu farklı açılardan görmenizi sağlıyor‚ hem de şık bir ayrıntı oluyor.

Modern mobilyalarda da makyaj masaları bulunuyor. Özellikle bol çekmeceler modern mobilyalara ait makyaj masalarının en büyük özelliği. Bu şekilde şifonyerinizin çekmecelerini çok daha verimli kullanabilir‚ makyaj masanızın çekmecelerini ise tamamen kişisel bakım ve makyaj malzemelerine ayırabilirsiniz.

Makyaj masalarına şıklık ve dekoratiflik katan iki ayrı unsur ise aydınlatma ve oturma bölümü. Aydınlatma adına makyaj masalarında şık ampüller ya da abajurlar kullanılıyor. Bu ayrıntı kişisel bakımınızı daha net görerek yapabilmeniz için önemli. Oturma bölümü ise çok çeşitlilik gösteriyor. Sandalyeler‚ markizler ya da benchler bu amaçla kullanılabilir. Seçim tamamen sizin kişisel önceliklerinize bağlı olarak değişecektir.

Dekoratif Makyaj Masa Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap