İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Renkli Cam Tuğla Modelleri Son Zamanlarda Çok Moda

Renkli Cam Tuğla Modelleri Son Zamanlarda Çok Moda

Cam Tuğla Duvar Modelleri

Renkli cam tuğlalar odalarınızda‚ farklı mekanlarda bölüntü oluşturmanın en şık biçimlerinin başında geliyor. Şeffaf gibi görünen ancak ardını göstermeyen yapısı‚ her sezon yenilenen renk ve modelleri ile oldukça cazip bir dekorasyon unsuru.

Cam tuğla modelleri ile odalarınızı istediğiniz forma sokmanız mümkün. Özellikle salonlarınızda bir yemek odası bölümü oluşturabilirsiniz. Bunun için oda dekorasyonunuza uygun renklerde cam tuğla modellerinden seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz renksiz tuğlalardan da kullanarak sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Cam tuğla modellerinde yeni çıkan modellere değinmek gerekirse ışıltılı ve kendinden desenli olanlar çarpıyor gözümüze. İçerisinde küçük kare bir desen barındıran ya da hafif ışıltıları olan bir cam tuğla modeli mekanlarınızda çok farklı bir detay olacaktır. Mermer desenine benzer damarlara sahip cam tuğlalardan da tercih edebilirsiniz. Buzlu cam görünümüne sahip olan cam tuğlalar ise karşıdaki görüntüyü daha fazla kırması açısından farklı bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor.

İşte cam tuğlalar (ilk resme tıklayınız)

Cam tuğla modellerinde yeni çıkan bir diğer tarz ise takım setler. Bir araya getirildiğinde bir desen ya da belirli bir figür oluşturan tuğlalar diğerlerinden ayrılıyor. Daha farklı ve ilgi çekici bir detay istiyorsanız bu modellerden tercih edebilirsiniz. Ayrıca tuğlaların içerisine tek tek yerleştirilmiş olan figürlü modeller de yeni çıkanlar arasında. Özellikle belirli bir tema uygulamak istiyorsanız bu alternatifler sizin için ideal olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap