1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Ofisleriniz İçin Kullanışlı ve Kaliteli Koltuk Modelleri

Ofisleriniz İçin Kullanışlı ve Kaliteli Koltuk Modelleri

Taba Saltanat Ofis Koltuk Modeli

Ofislerinizde kullanabileceğiniz rahat mı rahat koltuk modelleri. Yönetici ofis koltukları ve makam ofis koltukları ile işlerinizi severek yapacaksınız. Biraz pahalı ancak buna değer. Bu modelleri Türkiye’de çok rahat bulabilirsiniz.

Ofis koltuğu denildiğinde akla ilk gelen şey şüphesiz deri koltuklar oluyor. Bir klasik haline gelen bu durum popülaritesini hiç kaybetmeden varlığını sürdüreceğe benziyor. Öyle ki ofis mobilyası üreticilerinin ürünlerine baktığımızda hala en çok gördüğümüz materyal deri. Ancak farklı detaylar ile yenileştirmeler sağlanıyor.

Ofis koltuklarında chester modeller tıpkı salon mobilyalarında olduğu gibi oldukça popüler. Özellikle bu model deri materyal ile birlikte kullanıldığında çok daha iddialı ve şık bir görüntü elde edilmiş oluyor. Misafirlerinin konforuna özen gösteren ve kendini özel hissetmesini sağlayan ofis sahipleri için deri ve chester modelinin bir arada oluşturduğu modelleri özellikle tavsiye ediyoruz.

Daha modern tarzlardan hoşlananlar için ise deri ofis koltuklar metal detaylar ile bir araya getirilmiş. Özellikle gri metal ile tasarlanmış ayakları olan‚ daha güz ve keskin hatlara sahip olan ofis koltukları da iş ortamlarına uyum sağlayan bir şıklığa sahip.

İşte Türkiye’de en çok satan ofis koltuk modelleri

Her ne kadar deri kullanımı ofis koltuklarında değişmez bir madde olsa da renklerde farklılıklar söz konusu. Açık mobilyadan hoşlananlar için beyaz ve krem tonları da tercih edilebilir. Ancak yoğun ofisler için açık renk koltuklar zaman içerisinde yıpranarak problem oluşturabiliyor. Daha popüler olan bir renk ise mavi. Evet‚ mavi deri ile üretilmiş ofis koltukları sezonun popülerleri arasında yer alıyor. Özellikle enerjisi yüksek bir ofis hayali içerisinde iseniz mavi koltuklar sizi bir adım öne çıkarmayı vaat ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap