1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Göz Alıcı Dekoratif Vazo Modelleri

Göz Alıcı Dekoratif Vazo Modelleri

Ufak Dekoratif Vazo Modelleri

Dekorasyonun olmazsa olmaz parçalarından biri de şüphesiz vazolar. Özellikle evlerimizin salonlarında‚ masaların üzerinde‚ konsolda ya da kapı girişlerinde‚ köşelerde kullanılan vazolar evlerimize şıklık katmak için ideal parçalardan biri. Esas amacı çiçekleri muhafaza etmek olan vazolar şimdilerde amacından çıkarak boş ve tamamen dekoratif amaçlı olarak tercih ediliyorlar.

Her tarzda dekoratif vazo bulmak mümkün. Bu konuda yapacağınız seçim kullanmayı düşündüğünüz mekandaki genel tarzın ne olduğu ile paraleldir. Klasik ve gösterişli bir mekanda tercih etmek için vazo arıyorsanız çok fazla alternatifiniz var. Parlak‚ varak işlemeli‚ altın ya da gümüş detayları olan vazolardan tercih edebilirsiniz. Özellikle el boyaması olan çok özel ürünler bulabilir‚ odalarınıza farklılık katabilirsiniz.

Vazo denildiğinde akla gelen bir diğer şey ise şüphesiz çini. Çini desenli vazolar birçok tarzdaki odaya uyum sağlıyor ve bulundukları ortama güzellik katıyor. Mavi ve beyaz tonları başta olmak üzere otantik desenler ile üretilmiş olan çini desenli vazolar her dönem popülerliğini ve özelliğini koruyan dekoratif parçaların başında geliyor.

En Güzel Modeller Resim Galerimizde

Spor ya da daha sade mekanlarda da rahatlıkla dekoratif vazolar tercih edebilirsiniz. Bunun için ise seçiminiz daha modern vazo tasarımlarından yana olmalı. Üzeri daha sade‚ daha düz detaylara sahip‚ desenden ziyade renk ve doku ile farklılığı elde eden vazo modelleri modern ve spor mekanlar için ideal seçimler arasında yer alacaktır. Ayrıca cam vazoları da bu tarz mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap