İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Evler İçin Dekoratif Boy Aynaları

Evler İçin Dekoratif Boy Aynaları

En Güzel Boy Ayna Modelleri

Yatak odalarında ve giyinme odalarında vazgeçilmez bir ürün olan boy aynaları zaman içerisinde sadece ihtiyaçtan dolayı dekoratif olarak da bir gereksinim halini aldı. Çok şık tasarımlar‚ albenili modeller mekanlarımızı güzelleştirmeyi ve ayna kullanırken kendinizi özel hissetmenizi hedefliyorlar.

Dekoratif boy ayna modellerinde her türlü mekana‚ her türlü mobilya tarzına uyum sağlayacak alternatifler mevcut. Tek parça‚ çok parça‚ eğimli‚ klasik birçok seçeneğiniz var. Ancak klasik dikdörtgen aynalar her zaman için daha çok tercih edilenler arasında yer alıyorlar. Dikdörtgen boy aynalarında ise şıklık ve farklılık çerçevelerinde yakalanıyor.

Varaklı modeller gümüş ve altın seçenekleri ile en çok dikkati çekenler arasında. Oymalardan ve işlemelerden hoşlananlar için bu tarzda alternatifler de mevcut. Farklı teknikler ile üretilmiş çerçeveler arasından istediğiniz tarzda‚ dilerseniz ahşap çerçeve‚ dilerseniz metal çerçeve ile tercih edebilirsiniz. Bu tarz aynalarda bir opsiyonunuz da aynayı kullanım şekliniz. Dikdörtgen aynalarda dilerseniz duvara monte şeklinde ya da ayaklı olarak kullanma şansınız var. Eğer yeterli alanınız varsa ayaklı da tercih edebilirsiniz. Duvara monte modelleri de hem yatak odanızda hem de evinizin girişinde tercih edebilirsiniz.

Boy Aynaları Resim Galerisi

Bir diğer alternatifiniz ise oval aynalar. Bu aynalarda da kenarlık olarak ferforje kenarlar ve ayaklar dikkat çekici oluyor. Ayrıca duvarda kesme ayna modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı kesimler ile oluşturulan çeşitli ayna modelleri de özellikle modern dekore edilmiş mekanlara uyum sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap