1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Odası Dekorasyonu
  3. Çocuk Odaları İçin En Güzel Gece Lambası Modelleri

Çocuk Odaları İçin En Güzel Gece Lambası Modelleri

Şekilli Gece Lambaları

Hayvan figürlü, çeşitli şekillerde birbirinden şık gece lambaları. Çocuk odası dekorasyonu ve çocuklarınızın hoşuna gidebilecek bu gece lambalarını deneyebilirsiniz.

Çocuk odalarında gece lambaları hem dekoratif hem de çocukların ilgisini çekebilecek ve uyku çağrışımı yapacak şekilde tasarlanıyor. Müzikli‚ yansımalı pek çok alternatif mevcut. Gece lambası modellerinde renkli alternatifler ve ilginç tasarımlardan birkaç örnekten bahsedelim.

Çocuk odası gece lambası modelleri arasında son zamanlarda en popüler olanlar şüphesiz ışık havuzu oluşturanlar. Öyle ki bu tipteki gece lambası tasarımlarını çalıştırdığınızda çocuğunuzun odasının duvarlarında yıldızlar‚ kalpler ya da çeşitli figürler beliriyor. Aynı zamanda beliren bu figürler bir taraftan da hareket ederek çocuğunuzun uykuya geçişini kolaylaştırıyor. Duvara yansımalı modeller olduğu gibi bu figürlerin bir ışık havuzu oluşturarak onun içerisinde uçuştuğu gece lambası modelleri de çocuk odaları için ilgi çekici alternatifler arasında yer alıyor.

Gece Lambaları resim galerisi

Çocuğunuzun ilgisini çekecek ve odasına farklılık katacak bir gece lambası tercih etmek istiyorsanız müzikli olanlar da sizin için ideal bir seçim olacaktır. Müzikli gece lambaları ışık havuzu ile bir araya geldiğinde çocuklar için adeta görsel bir şölen oluşturuyor. Bir süre izledikten sonra da çocuğunuzun uykuya dalması daha kolaylaşıyor.

Ebeveynler için ise gece lambası modellerinde işlevsellik önem kazanıyor. Bu tip tasarım gece lambası modellerinde uzaktan kumanda oldukça kullanışlı oluyor. Dilerseniz uzaktan da çocuğunuzun ışığını kapatabiliyor‚ uykuya daldığını düşündüğünüzde uzaktan durumu kontrol edebiliyorsunuz. Bu şekilde bir elektronik gece lambası istemiyorsanız sizin için en ideali ise gün ışığını içine hapseden duvar stickerları olacaktır. Bunlar sayesinde elektriksiz gece aydınlatmasını yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap