Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen oy verin!

 / 5

Genç odaları ve çocuk odaları için dekoratif, 3D ve antibakteriyel halı modelleri. Genç kızlar ve erkekler için ayrı ayrı modelleri araştırdık ve en güzellerini seçerek resim galerimizde sizlere sunduk.

Genç odalarında dekorasyonun en önemli parçalarından biri de şüphesiz halılar. Genç odalarında odanın temasına‚ mobilyaların tarzına göre çok farklı halı modeli alternatifler bulabilirsiniz. Genç kızlar‚ genç erkekler için ister renkli ve enerjik‚ isterse daha spor ve sade modeller tercih edilebilir.

Eğer renkli tercihler ön planda ise patchwork desenli halılar genç odalarında kullanılan modeller arasında yer alıyor. Rengarenk desenleri ile birlikte özellikle beyaz mobilyalı genç odalarına çok yakışıyor. Sade mobilyalar ile tercih edildiğinde patchwork halılar oldukça güzel ve dekoratif sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor.

Pop Art desenleri son yıllarda dekorasyon konusunda önemli bir yere sahip. Halılar da bu desenlerin kullanılması için en elverişli unsurlardan biri. Genç odalarının enerjisine ve kullanımına uyum sağlayacak pop art desenli halılar renkli ve siyah beyaz alternatiflere sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gençlere Özel Bellona Genç Odası Takımları 2017

Şehir temalı tekstil ürünleri de genç odalarında sık sık yer alan‚ popülaritesini yitirmeyen modeller arasında yer alıyor. Paris‚ Roma‚ New York ya da İstanbul‚ dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu şehirlerin isimlerinin yer aldığı halı modellerinde ayrıca o şehirlere ait olan önemli unsurların resimlerini de görebilirsiniz. Gençlerin ilgi gösterdiği bu modeller de kendi içerisinde sade ve hareketli alternatiflere sahip. Tamamen yazılar ile kaplı genç odası halıları ya da resimli ve daha renkli olan modeller tercih edilebilir.

Sizlere örneklerde sunduğumuz dekoratif halı modelleri n11 gibi online mağazalarda satılmaktadır. Eğer bu modellerden birini satın almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurarak modelin satıldığı mağaza adresini isteyebilirsiniz.

İşte en güzel dekoratif genç odası halı modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ