İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Odası Dekorasyonu
  3. Çocuk Odaları İçin Keyifli ve Mutlu Sticker Modelleri

Çocuk Odaları İçin Keyifli ve Mutlu Sticker Modelleri

Aslan Fil Maymun Zürafalı Çocuk Odası Stickeri

Çocuk odalarında dekorasyona vereceğiniz önem onların ortamlarında kendilerini daha keyifli ve mutlu hissetmelerini sağlayacaktır. Mobilyalar ile değişiklikler yapmak daha maliyetli ve uzun işlemler olmaktadır. Ancak duvarlar ile yapılan değişiklikler ve dekoratif detaylardaki değişiklikler çok daha uygun fiyatlı ve uygulaması kolay olmaktadır. Bu değişiklikler arasında en popüler ve mantıklı olanı ise sticker uygulamalarıdır. Duvarlara yerleştireceğiniz renkli stickerlar ile çocuklarınızın odasının havası bir anda değişecek.

Yaldızlı Sticker Modelleri; Çocuk odaları için uygulanabilecek duvar stickerlarında popüler olan modellerden bir tanesi yaldızlı olan sticker modelleri. Parlak gri ya da parlak altın renginde olan sticker modelleri sade sticker alternatifleri arasında yer alıyor. Özellikle bebek odaları için bu modeller çok ideal olmaktadır. Parlak sticker modelleri tek renk şekilde kullanıldığı için kullanımı daha kolay olmaktadır. Bu sticker modellerinde yıldız figürleri genel olarak tercih edilen modellerden oluyor.

Sticker modellerinde popüler olan detaylardan biri de isim detayı. Bu konuda çalışan bazı firma ve internet siteleri var. İsime özel siparişler vererek çocuğunuzun ismini duvarına yazdırabilirsiniz. Bu sayede onun kendisini daha özel hissetmesini sağlamış olacaksınız. İsimli modellere sahip olabilmek için internet üzerinden kişiye özel hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Bu siparişi verirken istediğiniz boyutlarda üretim yapılmasını isteyebilirsiniz. Aynı zamanda yazı tipi modeli de seçebilirsiniz.

Renkli Sticker Modelleri; Bir diğer sticker alternatifi de renkli modeller oluyor. Duvar stickerları konusunda çok geniş bir yelpazeye sahipsiniz. Popüler olan duvar sticker modellerinden bir tanesi ağaç figürlü olan modeller. Ağaç figürlü duvar stickerları renkli yapraklar ve üzerindeki küçük detaylar ile tamamlanıyor. Hayvan figürleri de bu sticker modelleri üzerinde yer alıyor. Bir diğer sticker modeli ise bulutlar. Bulut teması son dönemlerde bebek ve çocuk odası dekorasyonunda önemli bir yer tutuyor. Bu durum stickerlar için de geçerli. Stickerlarda yer alan bulut figürleri gökküşağı ve güneş figürleri ile de renkli ve sevimli bir hava oluşturuyor.

Hayvan Figürlü Sticker Modelleri; Hayvan figürleri çocuk odası duvarlarında sıkça kullanılan modeller arasında yer alıyor. Bunun dışında erkek çocukları için trafik araçlarının ve yollarının yer aldığı modeller‚ kız çocukları için kalp ve çiçek desenleri ile bezenmiş desenler‚ hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eden nitelikte çizgi film karakterleri de tercih edilme oranı yüksek olan sticker modelleri arasında yer alıyor.

Sticker Modellerinden En Güzel Örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap