1. Ana Sayfa
  2. Ofis Dekorasyonu
  3. Ofislerinize Hava Katacak Ofis Masası Modelleri

Ofislerinize Hava Katacak Ofis Masası Modelleri

Monegros Ofis Masası Modelleri

Ofisinizin en önemli parçalarının başında şüphesiz ofis masası geliyor. Tüm gün onun üzerinde çalıştığınız için konforlu‚ ofisinize gelenlerin algısı içinse şık bir seçim yapmanız gerekiyor. Bunun için ise çok farklı seçenekler farklı büyüklük ve tasarımlarda‚ farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde mevcut.

Ofis masası modellerine baktığımızda L modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Gerek tasarımları‚ gerekse kullanım olarak sağladıkları geniş alan ve konfor bu modellerin tercih edilme oranını artırıyor. L modellerde iki kişilik çalışma imkanı sunan alternatifler de mevcut. Ortada küçük bir bölme ile birlikte iki kişi bireysel olarak çalışabiliyor. L modellerde ikinci uzantıda kullanılan çekmeceler ve dolaplar da depolama alanı sıkıntısını ortadan kaldırmak için oldukça ideal.

Ofis masası modellerinde sizin tercihiniz daha sade ve basit modellerden yana ise çok şık tasarımlar sizi bekliyor. Metal ayaklara sahip‚ parlak yüzeyli düz masa modelleri oldukça şık bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Bu modeller daha çok işlevselliği ve konforu değil‚ yer sıkıntısı olmayan ve görselliği ön planda tutan bireyler için tercih edilebilir.

Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi ofis masaları

Renklere gelecek olursak son dönemlerde her mobilya grubunda olduğu gibi beyazlar karşımıza çıkıyor. Ancak popülaritesine rağmen beyazı tercih etmeyip ahşap tonlarından vazgeçemeyenler için de sayısız ahşap rengi var. Beyaz renk ve açık tonlar işyerinde ferahlık sağlarken koyu renk ise gücü sembolize ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap