İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Sıcak Bir Kahve Köşesi İçin Berjer Koltuklar

Sıcak Bir Kahve Köşesi İçin Berjer Koltuklar

Eski Berjer Koltuklar

Berjer koltuk modellerinden sıcacık ve en güzel örneklerle karşınızdayız. Mobilya mağazalarında‚ koltuk takımlarında artık kocaman kenarları olan‚ hacimli ve ağır tekli koltuklar görmüyoruz. Bu hantal parçalar yerini bir süredir kullanımı çok daha pratik‚ birçok mekanda kullanılabilecek kadar az yer kaplayan‚ şıklığı ve renkleri ile de göz dolduran berjer koltuklara bıraktı.

Son yıllarda berjer koltuklara baktığımızda en renkli mobilya parçalarının bunlar olduğunu görüyoruz. Üçlü koltuklarda daha düz‚ daha göz yormayan renkler tercih edilirken berjerlerde ise bunun tam aksine renkler özgürce kullanılıyor ve desenlere yer veriliyor. Bu da hem göz yormayacak kadar küçük bir mobilya parçasında renk katmayı sağlıyor‚ hem de evin içerisinde sıcak bir kahve köşesi oluşturmaya yarıyor.

Berjer koltuklarda farklı tarzlar mevcut. Avangart berjerler birçok tarzdaki takımın yanında güzel durabiliyor. Bunun için avangart bir koltuk takımınız olmasa dahi böyle bir berjer tercih edebiliyorsunuz. Bu durum da iki ayrı tarz arasında kalan‚ ya da farklılığı yakalamak isteyen bireylerin tercihi oluyor.

Spor berjerler de yok değil. Bunlar da dinamik renkleri ve duruşları ile birlikte odanın enerjisini yükseltmek için birebir. Dilediğiniz renkleri kullanmakta özgürsünüz. Ayrıca çiçek desenleri ya da kareli‚ patchwork desenlerini de berjerler de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz kumaştan koltuk takımınız için de küçük minderler yaptırarak odada bütünlüğü ve renk geçişini sağlamış olacaksınız. Ancak koltuk takımının bütününde bir desen ve fosfor söz konusu ise berjerleriniz de bu kadar cesur olmaktan kaçınmanızı önerebiliriz.

Karşınızda Berjer Koltuk Modelleri

Yorum Yap

Yorum Yap