1. Ana Sayfa
  2. İstikbal
  3. İstikbal Paula Koltuk Takımı İle Zarif Bir Görünüm

İstikbal Paula Koltuk Takımı İle Zarif Bir Görünüm

Orta Sehpalı İstikbal Paula Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımları arasında yer alan Paula koltuk takımı oldukça hoş ve estetik bir görünüme sahiptir. Takım, Paula Yemek Odası Takımı ile konsept bir şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde hem yemek odası hem koltuk takımı ihtiyacı olan kişiler için de avantaj sağlamaktadır. Özellikle yeni evli çiftler mobilya konusunda kararsız davranmaktadır. Genellikle yemek odası takımı salon gibi bir alanda yer aldığı için renk uyumuna da dikkat etmek gerekmektedir. Bu nedenle konsept olarak tasarlanmış ürünler almak daha doğru olmaktadır. Paula koltuk takımı ve Paula yemek odası takımı da bu şekilde kullanılabilir. Bunun dışında koltuk takımının kullanılacağı alanın genişliği de oldukça önemlidir. Özellikle koyu renk takımlarda bu durum öne çıkmaktadır. Dar alanlarda koyu renk koltuk takımları tercih edilmesi ortamın daha dar ve daha kasvetli görünmesine neden olmaktadır. Bu nedenle daha açık renkler seçmek gerekir. Geniş alanlarda ise koltuk takımı renginin çok fazla önemi yoktur fakat burada da koyu takım ile açık, açık renk takım ile koyu renk dekorasyon yapmaya dikkat edilmelidir. Paula koltuk takımı yeşil ve krem renklerden oluşmakta olan bir takımdır. Yeşilin tonu çok fazla koyu değildir. Bu nedenle hem geniş hem dar alanlarda tercih edilebilir. Krem rengi ise açık bir renktir ve hem dar hem geniş salonlarda tercih edilebilir. Paula koltuk takımının en önemli özelliklerinden birisi de bu şekilde her ortama uyum sağlayabilen bir takım olmasıdır. Ayrıca yeşil ve krem birlikte kullanıldığı zaman oldukça estetik görünen renklerdir. Açık renk oldukları için de koyu duvarlar ile ve koyu aksesuarlar ile birlikte kullanılabilmektedir.

Paula koltuk takımının genel özellikleri; Paula koltuk takımının alt kısmında klapa yer almaktadır. Bunun dışında takımın sırt minderlerinde ikişer adet kapitone detayı bulunmaktadır. Bu kapitone detayları çizgilerin birleştiği yerlerdedir. Bu şekilde büzgülü bir görünüm elde edilmiştir. Takım içerisinde bulunan kare kırlentler kombin kumaş uygulaması ile üretilmiştir. Kumaşların tamamı oldukça kalitelidir. Ayrıca takım üretiminde çevre dostu malzemeler kullanılmıştır. Konsept olarak tasarlanan diğer ürünler ile olan uyum da göz önünde bulundurulmuştur. Paula koltuk takımı içinde bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer koltuk bulunmaktadır. Üçlü koltuğun genişliği 222 cm, derinliği 100 cm, yüksekliği ise 90 cm’dir. İkili koltuğun genişliği 157 cm, derinliği 100 cm, yüksekliği 90 cm’dir. Berjer koltuğun genişliği 87 cm, derinliği 93 cm, yüksekliği 98 cm’dir. Üçlü koltuk hakkında söylenebilecek bir durum da bulunmaktadır. Üçlü koltuk hem yatak hem de sandık özelliği taşımaktadır. Bu sayede hem misafir ağırlama açısından hem de saklama ve depolama alanı oluşturma açısından avantaj sağlamaktadır. Üçlü koltuk yatak konumuna getirildiği zaman derinliği 138 cm, genişliği 177 cm olmaktadır. Bejer koltuklar ise oldukça sade ve minimal bir görünüme sahiptir. Berjer koltukların kol kısımlarında makrome ve çektirme uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede daha şık görünmeleri sağlanmıştır. Ayrıca diğer koltuklarda olduğu gibi berjer koltukta da kapitone detayları bulunmaktadır.

Paula koltuk takımı yemek odası ile konsept ürün şeklinde tasarlandığı gibi yatak odası ile de konsept ürün olarak tasarlanmıştır. Paula koltuk takımı ekstra olarak silinebilir kumaşa sahip olma, sandık fonksiyonuna sahip olma, yumuşak kumaş dokusuna sahip olma, yatak özelliğine sahip olma ve yüksek ayak yapısına sahip olma gibi özelliklere sahiptir.

İstikbal Paula Koltuk Takımı Fiyatları; Fiyatları alt kısımda yer alan galerimizde inceleyebilirsiniz. İlk resme tıklayarak modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstikbal Paula Koltuk Takımı Detaylı İnceleme

Yorum Yap

Yorum Yap