1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Kaliteli ve Rahat Döner Koltuk Modelleri

Kaliteli ve Rahat Döner Koltuk Modelleri

Torent Misafir Koltuğu Modelleri

Döner koltuklar ilk çıktıklarında tek tip modelleri ile sadece işlevselliğe sahipti. Ancak zaman içerisinde döner koltuklar da tekli koltuklardaki kadar çok çeşitliliğe sahip hale geldi. Sayısız çeşitleri ve dekoratif alternatifleri ile birlikte döner koltuklar ofislerin‚ çalışma odalarının vazgeçilmezlerinin başında geliyor.

Döner koltuklarda modeller değişse de deri her zaman için en çok kullanılan materyal olmaya devam ediyor. Ancak sadece siyah deriler değil‚ artık çok farklı ton ve dokularda deri koltuklar da mevcut. Beyaz‚ gri‚ bordo‚ mor ve daha birçok ton ofislerinize ve işyerlerinize enerji katmayı vaat ediyor.

Döner koltuk modellerinde klasik tarzdan çok artık modern çizgi tercih ediliyor. Karşıdan bakıldığında klasik bir döner koltuk ve altta görülen örümcek ayaklar artık yerini farklı tasarımlara bıraktı. Ayak kısmı özellikle yuvarlak metal şeklinde tercih ediliyor. Bu koltuğun daha sağlıklı çalışmasını sağlarken görsel olarak da daha şık bir görüntü veriyor.

Türkiye’de satılan en kaliteli ve rahat döner koltuklar

Yeni nesil döner koltuklara bakıldığında metal aksam mümkün olduğu kadar az görünüyor. Bakıldığında döner koltuktan çok şık bir berjer görüntüsünde olan koltuklar oturduğunuzda ergonomi ve konfor sunuyor. Yükseklik ve hareket etme özelliklerinin yanında çalışanlar için önemli olan bir diğer opsiyon daha mevcut. Sırt desteği açısından arka bölümün de eğimini kendinize göre değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca tasarımları da çalışanlar göz önünde bulundurularak omurga şeklini destekleyecek şekilde üretiliyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap