İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yatak Odası Dekorasyonu
  3. Son Model Yatak Odaları İçin Mobilya Seçimi

Son Model Yatak Odaları İçin Mobilya Seçimi

Modern Yatak Odası Eşyaları

Yatak odası mobilyalarında sürekli güncel ve yenilikçi tasarımlar çıkıyor karşımıza. Sizin için en uygun modelleri seçebilmeniz için ise hoşlandığınız ve satın almak istediğiniz mobilya tarzını belirlemeniz gerekiyor. Şık ve gösterişli modeller mi‚ yoksa daha sade ve spor‚ modern mobilyalar mı sizin göz zevkinize daha çok hitap ediyor? Bu cevap doğrultusunda avangart ya da sade‚ modern mobilyaları gözden geçirebilirsiniz.

Avangart modeller son yıllarda en çok tercih edilen yatak odası mobilyaları arasında yer alıyor. Avangart mobilyalar hacim olarak daha fazla yer kapladığından daha geniş odalar için uygun. Son çıkan avangart modellere baktığımızda yatak başlarının çok büyük ölçülere ulaştıklarını görüyoruz. Deri ve chester tarzı uygulamalar mobilyalar ile birleşince daha şık görüntüler elde ediliyor.

Avangart modellerde en fazla göz alan detaylar parlaklık‚ ebatlar ve aynalar. Aynalar hemen her modelde yoğun şekilde kullanılmış. Son çıkan modellerde dikkat çeken bir başka detay da led aydınlatmalar. Led aydınlatmaların yer aldığı gardroplar‚ yatak başları ve şifonyerler bu gösterişli görüntüyü bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Modern mobilyalarda ise daha çok sade şıklık mevcut. Son çıkan modern yatak odalarında göze çarpan şey ise daha çok ergonomi. Özellikle kullanılan teknolojik detaylar da ilgi çekici oluyor. Örneğin televizyon barındıran bir gardrop sahibi olabilirsiniz. Bunu isterseniz gizli bir tv haline de getirebilirsiniz. Bu gibi detaylar modern odalarınıza daha da farklılık katacaktır.

En güzel örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap