İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. 2017 Yılının En Trend Köşe Takımı Modelleri

2017 Yılının En Trend Köşe Takımı Modelleri

İstikbal Star S Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Özellikle’de salon dekorasyon alanları için tercih edilen koltuk takımları, günümüzde mutfak ve diğer bazı ev bölümlerinde de sıklıkla rastladığımız ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Salon dekorasyonunuz üzerine tercih edeceğiniz koltuk takımları sayesinde salonunuzu daha ferah ve daha rahat bir ortama dönüştürebilirsiniz. Köşe takımları üzerine dikkat edeceğiniz unsurlara bir hayli önem vermelisiniz akabinde sağlığınızı etkileyeceği gibi aynı zaman’da yapmış olduğunuz masraflar doğrultusunda da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu etkenler içerisinde en önemli iki faktörden biri köşe koltuk takımının iskelet yapısının sağlam bir kalitede olması diğeri ise kaliteli bir kumaş ile yapılmış olmasıdır. Aksi takdirde sağlam olmayan iskelet yapısı kısa bir zaman zarfında gevşeyerek kırılmasına ve benzeri sorunlara meyil verecektir. Bunun için daima ekonomi bütçenizi sarsmayacak şekilde edebildiğinizce kaliteli köşe takımları üzerine yoğunlaşmanız daha sağlıklı bir fikir olacaktır.

KÖŞE TAKIMLARI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

KUMAŞ KALİTESİ VE TÜRÜ: Köşe takımı tercihlerinizde kumaş türü mutlaka kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde en ufak bir kazada üzerine dökülen herhangi bir sıvı veya krem şekli maddelerin kalıcı iz bırakması aşikardır. Buna karşı önlem olarak köşe takımı alırken dikkat edilecek önemli unsurlar arasında bu detay oldukça önemli bir etkendir.

HEMEN KARAR VERMEYİN: Köşe takımı modelleri arasından seçim yaparken dikkatli ve bir o kadar da seçici olmalısınız. Birçok özelliği vadeden ve sonrasında ise hiçbir işlevselliği bulunmayan ne olduğu belli olmayan markalar son zamanlarda bir hayli çoğalmış vaziyette. Bütçenize göre kaliteli bir model tercih etmek için çeşitli markaların web sitesine veya kataloglarına göz atarak doğru kararı vermeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

KULLANILAN ALANA UYUMLU OLMASI: Salon başta olmak üzere evin istenilen bölümünde kullanılabilen modern köşe takımları üzerine bir tercih yaparken mutlaka kullanılacak olan alana uyumlu olmasını sağlayın. Duvarınızın renginden tutun, mobilyaların ve hatta halı veya perde rengine kadar tümüne uyum sağlayacak güzel renkler üzerine tercihlerde bulunmanız muhteşem bir kombin yaratacağınızın göstergesidir.

KÖŞE TAKIMI RENK ÖNERİSİ: İçerisinde bulunduğumuz son birkaç yıldır tercihler genellikle pastel tonları veya natürel ve mat renkler üzerine tercihler yapılmaktadır. 2017 köşe takımı modelleri de bu sezon yine aynı renk kombinleri üzerinden evini dekore etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ekstra öneri olarak ahşap ayaklı köşe takımı modelleri de oldukça sıcak ve modern bir görünüm sağlamaktadır, aklınızda bulunmasında fayda olacaktır. Eğer dilediğiniz kumaş veya renkler üzerine bir köşe takımı modeli bulamazsanız bu konuda da oldukça yaratıcı fikirler mevcut, tercih edeceğiniz model üzerine renk veya desen kaplama işi yaparak hayallerinizde ki köşe koltuk takımı modelleri üzerine bir kombin yaratabilirsiniz.

KÖŞE TAKIMI ÖNERİSİ: Yazımızın sonlarına doğru sizlere köşe takımları önerisi olarak gri renkler üzerine son yollarda tercihler yapıldığını söylemek isteriz, akabinde rahatlık ve konforu sağlayan bu ürünlerin bir de sehpa detaylı köşe takımları üzerine modellerinin de son yıllarda en çok tercih edilen modeli olduğunu da dile getirmemizde fayda olacaktır. Sürekli olarak misafirleriniz, eşiniz veya dostlarınızı ağırlamak erbabında bu muhteşem köşe takımları sayesinde sehpa detaylarını kullanarak kendilerine yiyecek ve içecek servisi yapmanızda büyük yardımları olacaktır. Köşe takımı modelleri üzerine yapacağınız tercihlerde bu tür yardımcı unsur niteliği taşıyan modeller üzerine ilgi göstermeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Resimlerdeki ürünleri kendi mağazalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz modeli bulamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ünlü markaların köşe takımları

Yorum Yap

Yorum Yap