İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon Fikirleri
  3. Ofisler ve Evler İçin Tarz Asma Tavan Fikirleri

Ofisler ve Evler İçin Tarz Asma Tavan Fikirleri

Işıklı Asma Tavan Modelleri

Son yıllarda büyük bir rağbet gören asma tavan modelleri iç mekân dekorasyonu üzerine kombine edilen muhteşem bir dekorasyon ayrıntısıdır. Birçok kişi tarafından ilgi ile tercih edilmekte olunan yeni asma tavan modelleri sayesinde tarz sahibi kişiler kendi zevkleri doğrultusunda en uygun modeli seçerek evinin dilediği kısmında kolaylıkla kullanabilmektedir. Her zaman kendini güncel tutarak farklı model ve desenler ile ev dekorasyonu yapmak isteyen kişilerin karşısına çıkan en güzel asma tavan modelleri sayesinde sizlerde evinize yeni bir soluk getirerek muhteşem bir dekorasyon ambiyansı yaratabilirsiniz. Gerek tavana özel gerek ise kullanıldığı alana dayalı iç mekân dekorasyonu alanında yer alan ürünlere uyum sağlayarak yapılan asma tavan modelleri modern bir görünüm sunmaktadır.

Sadece ev değil aynı zaman’da ofis dekorasyon alanlarında da tercih edilen şık asma tavan modelleri bunların yanı sıra daha birçok farklı alanda kullanılan bir dekorasyon tercihidir. Tavan dekorasyonu denilince akla ilk gelen işlem olan asma tavan modelleri ile yapılan dekorasyon işlemleri ev sahiplerini olumlu derecede etkilemiş olup evininin dilediği alanında istediği motiflerle uygulamaktadır. Eski zamanlardan günümüze kadar değişmeyen güzellikleri ile gelen asma tavan modelleri artık sadece köşeden tasarımlar ile değil, orta hat bölgelerinde yaptırılan özel motif ve armalar ile süslenmiş led ışıklandırılması yapılmış modern asma tavanlar ile gelmektedir.

ASMA TAVANLARDA SPOT VE LED IŞIK DEVRİ
Özellikle de yeni yapılarda sıklıkla karşılaştığımız ledli ve spot ışıklı asma tavan modelleri bir hayli ilgi çekmekte olup, tercih edilenler arasında yer almaktadır. Mutfak’ta ayrı, oturma odasında ayrı hatta yatak odasında ayrı renkler ile dizayn edilmiş bir halde dekore edilmektedir. Örnek verecek olursak daha romantik bir yatak odasına yapılan asma tavan işleminin içerisinde yer alan led ve spotlar tamamen kırmızı ve romantizmi tetikleyen süslemeler ile karşımıza çıkan modeller arasındadır. Son teknolojinin kullanıldığı aydınlatmalar sayesinde uzaktan kumandalı sistemi ile dilediğiniz rengi dilediğiniz evin bölümünde kullanarak renklerin değişmesini ve ruh halinize en uygun oda atmosferini yaşamanızı sağlamaktadır.

Asma Tavan Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap