1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Samimi ve Sıcak Doğtaş Berlin Salon Takımı

Samimi ve Sıcak Doğtaş Berlin Salon Takımı

Doğtaş Berlin Sıcak ve Samimi Salon Takımı

Geçmişten beri dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından birisi de mobilyalar olmuştur. Bu nedenle ayrı ayrı mobilyalar alarak bir takım oluşturmak yerine takım şeklinde satılan mobilyaları kullanmak daha mantıklıdır. Mobilyada öncü bir marka olan Doğtaş da şık ve estetik salonlar için salon takımı modelleri üretmektedir. Bu yazımızda Doğtaş’ın en beğenilen ve en fazla tercih edilen salon takım modellerinden birisi olan Berlin salon takımını inceleyeceğiz.

Berlin salon takımı Doğtaş’ın en fazla tercih edilen salon takımı modelleri arasında yer almaktadır. Bu salon takımı oldukça mütevazi, sıcak ve samimi bir hava katmaktadır. Salon takımının opsiyonu için üçlü koltuk olarak kullanılabildiğini ve hem ekru hem de ceviz renk seçeneklerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu renkler salon takımının ayakları için de geçerlidir. Berlin salon takımında oval çizgiler ve pastel tonlar kullanılmaktadır. Ayrıca salon takımında oval çizgilerin kullanılıyor olması da takıma hareketli bir hava katmaktadır. Hareketli görünümü nedeni ile takım oldukça estetik bir görünüm sağlamaktadır. Berlin salon takımında klasik çizgiler de kullanılmaktadır. Takımın en önemli özelliği ise misafirler için yatak olabilme özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede hem alandan tasarruf sağlanmakta hem de takım çok amaçlı kullanılmaktadır. Berlin salon takımı tüm bu özellikleri nedeni ile son zamanlarda oldukça sık tercih edilen bir salon takımı haline gelmiştir. Siz de Berlin salon takımına sahip olabilmek için en yakın Doğtaş mağazasına uğrayabilirsiniz.

En Güzel Salon Takımı Modelleri

Salon takımı modelleri arasında seçim yaparken öncelikle perde ve halı uyumuna dikkat ederek bir renk seçmelisiniz. Renk seçimini yaptıktan sonra ise ilk olarak rahatlığa, daha sonra da işlevselliğe dikkat etmelisiniz. Sürekli olarak yer değiştirmek istiyor ve sık sık farklı konumlarda salon takımını yerleştirecekseniz hafif salon takımı modelleri tercih etmelisiniz.

 

Salon Takımı Modelleri

İstikbal, Bellona, Çetmen ve diğer Türkiye mobilya markaları son trendlere uygun salon takımı modelleri ile piyasaya bambaşka ürünler sunarken dikkat çeken ayrıntılar var. Özellikle mobilyalarda artık daha kolay kullanım ve temizlik imkanı olmasından dolayı yüksek ayaklar ve silinebilir kumaşlar tercih ediliyor.

Resim galerimizde Berlin Salon Takımı’nı detaylı olarak inceleyebilir ve fiyat listesini alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap