1. Ana Sayfa
  2. Yatak Odası Dekorasyonu
  3. Kullanışlı Raylı Elbise Dolapları

Kullanışlı Raylı Elbise Dolapları

Vivense Alfa Raylı Dolap

Raylı elbise dolabı modelleri hem gençler hem de yetişkinler için vazgeçilmez bir ev eşyasıdır. Yatak odalarında ya da giyinme odalarında bu dolapları kullanarak eşyalarınızı saklayabilir ve evde fazla yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif olarak da evlere yakışan giyinme dolapları çok kullanışlı olmasının yanında bu özelliğiyle de göze çarpmaktadır. Sizlere verdiğimiz örnekler arasında beğendiğiniz model olursa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yatak odaları ya da giyinme odalarında bulunan elbise dolaplarının birçok modeli vardır. Bu modeller arasından en ilgi çekici olanlardan biri de raylı elbise dolabı modelleridir. Kapaklı dolapların daha fazla yer işgal etmesi ve bu dolaplara süsleme ya da ayna gibi görüntüye yönelik çalışmaların yakışmaması, insanların elbise dolabı tercihlerini raylı elbise dolaplarından yana yapmalarını sağlamıştır. Dolabın büyüklüğüne göre iki ya da üç sürgü kapısı bulunan elbise dolabının yüzeyinde genel olarak süslenmiş aynalar bulunur. Böylece kıyafetini değiştiren kişiler doğrudan ayna karşısında olacağı için nasıl göründüğünü fark edebilir.

Üç Sürgülü Raylı Elbise Dolabı Modelleri; Raylı elbise dolapları arasında en çok tercih edilen model üç sürgülü olanlarıdır. Bu dolaplar iki farklı şekilde dizayn edilmiş olabilir. İlk modelde ortada bulunan sürgü sistemi sabitlenmiş, yanlardakiler hareket edebilir şekilde montaj edilmiştir. Bu gibi dolaplarda dolabın tam ortasına herhangi bir şeyi yerleştirmek zor olacaktır. Diğer modelde ise dolabın üzerinde hareket etmesi mümkün olan üç sürgü kapısı vardır. Bunlardan ortada olanı daha çok süslenmiş ve genel olarak aynalarla donatılmıştır. Dolabın hemen üstünde bir aynanın olması kişilerin kendilerine bakmaları için de bir olanak sağlar. Böylece evde bir ayna aramak yerine hemen dolabın karşısına geçilebilir. Kapakların yana doğru hareket etmeleri raylı elbise dolabı modellerinin fazla yer kaplamamasını sağlar.

Raylı elbise dolaplarından örnek modeller

Yorum Yap

Yorum Yap