1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. Evinize Işık Saçacak Koçtaş Avize Modelleri

Evinize Işık Saçacak Koçtaş Avize Modelleri

Koçtaş Lucea Elmas Altılı Krom Avize

KOÇTAŞ AVİZE MODELLERİ

Avizeler aydınlanma için oldukça önemli eşyalardır. Sade bir lambanın etrafını estetik bir hale getirmekte olan avizeler ev dekorasyonunda öncü bir marka olan Koçtaş tarafından da üretilmektedir. Bu yazımızda Koçtaş avize modellerini inceleyeceğiz.

Lucea Razel Avize Modeli

Lucea Razel avize modeli üçlü olan bir avize modelidir. Bu avize modelinde beyaz ve gold detaylar kullanılmıştır. Fiyatı ise 219,90 TL’dir. Beyaz dekorasyonu kolay yapılabilen bir renk olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir.

Creative Antik Avize Modeli

Creative antik avize modeli ikili olan bir modeldir. Bu modelde tavandan aşağı sarkan bir zincir detayı, zincirin bağlı bulunduğu metal ve oval bir mumluk detayı ve bu mumluk şeklinde olan aksesuarın bağlı olduğu iki adet lambalık bulunmaktadır. Bu avizede gri, ekru ve gümüş görünümlü detaylar kullanılmıştır. Fiyatı ise 249,90 TL’dir.

Rio Ledli Avize Modeli

Rio ledli avize modeli üçlü olan bir modeldir. Bu modeldeki avizede uzaktan kumanda kullanılmaktadır. Avizenin içerisindeki lambaların yanıp sönmesi için bu kumanda kullanılır. Rio ledli avize modelinde gümüş ve ekru detaylar bulunmaktadır. Fiyatı ise 369,90 TL’dir.

Taç Fanuslu Ahşap Avize Modeli

Taç fanuslu ahşap avize modelinde üç adet fanus detayı bulunmaktadır. Bu fanuslar şeffaf renktedir ve içerisinde lambalar bulunmaktadır. Taç fanuslu ahşap avize modeli adından da anlaşılabileceği gibi ahşap detaylarla donatılmıştır. Fiyatı ise 479,90 TL’dir.

En Güzel Avize Modelleri 2020

Artık her türlü avize modelleri ile evinizi veya çalıştığınız ortamları daha fazla canlılık katabileceksiniz. Avizeler özel bir tasarım ile istediğiniz model elde ederek, her ortamı ışıklandırabileceksiniz. Kristal avize modelleri, çok fazla talep edilerek, kullanılmaktadır. Fakat artık bohem tarzla, ahşap tonlarının da hâkim olduğu avize modelleri de çok kullanışlı ve şık bir görünüm açısından en çok tercih edilenler arasındadır.

En Güzel Avize Modelleri 2020

Avize modelleri geniş ailelerin büyük yemek odalarındaki masaların üzerinde ve yakın bir mesafede büyük ve aydınlık şeklinde olabilir. Bu modelleri daha çok geniş ev düzenine sahip olanlar açısından avantajlı olmaktadır. Diğer küçük ve modern evlere sahip olanlar açısından da klasik yemek odalarına bu süslü ve kristal modelleri tercih edilebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap