1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Sırtı Destekleyen Rahat mı Rahat Tv İzleme Koltukları

Sırtı Destekleyen Rahat mı Rahat Tv İzleme Koltukları

Rahat Tv İzleme Koltuğu Modelleri

Televizyon’da film, dizi, yarışma programları izleyenler ya da maç izleyenler için birbirinden rahat tv izleme koltuk modellerini sizler için derledik. Bu modellerden fikir edinerek benzerlerini ünlü markalardan satın alabilirsiniz.

Tv izleme koltuğu satın almayı düşünenler için çok sayıda ürün alternatifi mevcut. Bu alternatiflerden ilki herhangi bir mekanizması olmayan ahşap ürünler. Klasik televizyon koltuğu olarak değerlendirebileceğimiz bu ürünler sırt şeklini destekleyen ve ayaklarınızı da koymanızı sağlayan iki parçadan oluşuyor. Sallanma özelliği de bulunan bu modeller genelde koton kumaşlara sahip ve fiyat olarak da birçok keseye hitap edebilecek düzeyde. Ancak bir tv koltuğundan beklentileriniz daha yüksekse bütçenizi de biraz daha zorlamanız gerekecek.

Tv koltuklarında en son çıkan ve popüler olan modellerden biri tam otomatik olan modeller. Genelde deri olan bu modellerin birçok özelliği mevcut. Bu koltuklara sadece televizyon izlemek için uzanılabilecek rahat bir koltuktan çok daha fazla bir misyon üstlendi. Dilerseniz sırtınıza masaj yaptırarak günün stresini atmanızı sağlayabilirsiniz. Bazı modellerde masaj için seçenekleriniz dahi bulunuyor. Dilerseniz sırt dilerseniz bacak bölgesine farklı seviyelerde masajlar yaptırabilirsiniz. Yapacağınız her işlem sadece tek tuşla dokunmanıza bağlı.

Diğer tv koltuklarında dikliğinizi ayarlamanız çoğu zaman opsiyonel değil. Bunun için sırtınıza yastık koymanız‚ uğraş vermeniz gerekir. Ancak otomatik tv koltuğu modellerinde bunun için de elinizin altındaki tuşları kullanmanız yeterli olacaktır. Dilediğinizde koltuğunuz dik oturmanızı sağlarken dilediğinizde arkaya doğru yatarak yatak haline gelecektir. İstediğiniz anda boynunuzun altındaki yastığın kademelerini kontrol ederek kendi konforunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bu tv izleme koltuğu modelleri sayesinde günün yorgunluğunu kolayca üzerinizden atabileceksiniz.

Tv İzleme Koltuğu Modelleri

Yorum Yap

Yorum Yap