1. Ana Sayfa
  2. Perde Modelleri
  3. Yatak Odaları ve Diğer Odalarınız İçin Stor Perde Fikirleri

Yatak Odaları ve Diğer Odalarınız İçin Stor Perde Fikirleri

Yatak Odası Stor Perde Modelleri

Klasik perdeler hayatımızdan büyük oranda çıkarken yerini daha pratik ve kullanımı daha kolay olan stor perdelere bırakıyor. Zebra‚ tüllü‚ boncuklu vb. birçok stor perde modeli mevcut. Bu sayede mekanlar için en iyi alternatifler stor perdeler. Stor perdelerin bir artısı da daha uygun fiyatlara da güzel alternatifler bulabiliyor olmamız. Bu sayede ekonomik ve şık bir seçim yapmak mümkün.

Stor perde modellerinden en popüler olanları zebra diye tabir edilen modeller oluyor. Kalın çizgili şekilde olan bu perdeler mekanizma sayesinde birbiri üzerinde kayabiliyor. Bu sayede perdeyi kapatmak istediğinizde birkaç saniyede basit bir hareketle işi halletmiş oluyorsunuz. Aynı şekilde açmak istediğinizde de kolaylık sağlıyor. Zebra stor perdeler özellikle spor döşenmiş odalara yakışıyor. Ancak daha klasik odalar için de adapte olabilecek desenli ve ışıltılı zebra storlar bulmak mümkün.

Normal tülden vazgeçemeyenler ise storu sadece perde şeklinde tercih ediyorlar. Tülün altına küçük bir mekanizma yerleştiriliyor ve dilediğinizde bunu indirip kaldırabiliyorsunuz. Ayrıca bu storların altına farklı şekilde uçlar yapılabiliyor. Bu sayede gündüz storu açtığınızda da yukarıda oldukça şık bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Stor perdelerin daha farklı alternatifleri de mevcut. Tek mekanizma içerisinde hem tül stor hem de perde stor olan modeller son dönemde çok popüler. Bu storlardan tercih ederek hem tül etkisini hem de stor perdenin kullanım kolaylığını aynı anda sağlayabilirsiniz.

Stor Perde Modellerinden Örnekler

Yorum Yap

Yorum Yap